До уваги випускників, які набрали недостатній рівень результатів ЗНО для вступу у цивільні вищі заклади!

У Козятинському районному військовому комісаріаті проводиться відбір юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року кандидатами для вступу в 2018 році у вищі військові навчальні заклади за різними кваліфікаційними напрямками.

У всіх військових навчальних закладах навчання проводиться на безкоштовній основі за державним замовленням. Курсанти навчальних закладів на період навчання перебувають на повному державному забезпеченні (забезпечуються безоплатним проживанням у гуртожитку, харчуванням та отримують стипендію).
Після закінчення навчального закладу випускники отримують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» за відповідною спеціальністю та первинне офіцерське звання «Лейтенант». Строк навчання - 5 років.
Кандидатами для зарахування є громадяни України, які мають документи державного зразка про повну загальну середню освіту, а саме:
- особи віком від 17 до 21 років, а також ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання;
- військовослужбовці та військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, віком до 23 років;
- кандидати повинні бути придатні до служби за станом здоров’я;
- особи, які мають достатній рівень фізичної підготовки;
- особи у яких відсутня судимість.
Бажаючим вступати до ВВНЗ для більш поглибленого ознайомлення з умовами вступу та оформлення документів звертатися до Козятинського районного військового комісаріату за адресою:
вул. Незалежності - 35, тел. 2-24-20

Довідник випускникам 2018

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація