Добрі ангели медицини Козятинської ЦРЛ відзначили професійне свято у дружньому колі

Гарні і душевні, щирі заздоровниці, добрі усмішки, дружні обійми та спільні емоції, гамірний по-сімейному зал та чудовий концерт-вітання - у актовій залі Козятинської центральної районної лікарні у вівторок, 12 червня, відзначили День медичного працівника.

Теплі слова вітань

- Важка місія медиків була і залишається однією із наймилосердніших, - зауважив, відкриваючи урочистості, головний лікар ЦРЛ Олександр Кравчук. - Здоров’я – це не лише благо та щастя кожної людини, але і безцінне суспільне надбання. Тому від працівників галузі охорони здоров’я, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не цінувати ті, кому медики дарують радість одужання чи поліпшують якість здоров’я і життя. Шановні колеги, інколи ваше добре обнадійливе слово допомагає пацієнтам одужати швидше, ніж ліки.

У своєму вступному слові Олександр Миколайович згадав із вдячністю тих працівників районної лікарні, яких уже немає, однак, які своїм життям та сумлінною працею зуміли освітити життя своїх чисельних пацієнтів. Їхню пам’ять очільник ЦРЛ попросив вшанувати хвилиною мовчання та делегував трьох молодих спеціалістів здійснити покладання до пам’ятного знаку «Светя другим, сгораю сам», що на території медичного закладу.

- Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Своєю добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Пацієнти з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання та вдячності з боку держави та суспільства, - зазначив у свою чергу керуючий справами виконавчого апарату Козятинської районної ради Анатолій Колісний.

- Прожити життя не заради інших – це пусте життя, - процитувала слова відомої католицької черниці, фундаторки Ордена милосердя матері Терези помічник народного депутата України Петра Юрчишина Лілія Крилова. – Вочевидь, ваше життя, шановні медики, сповнене змісту та мети, адже понад усе ви любите життя, даруєте здоров’я іншим.

- В медицині випадкових людей не буває. Особливо це стосується нашого колективу, - продовжила урочисту частину заступник головного лікаря ЦРЛ з дитинства та пологової допомоги, голова профкому лікарні Надія Станіславчук. - Лікар – це посередник між людиною і Богом. Адже медпрацівник є тим, хто першим зустрічає людину у житті, і останнім, з ким людина прощається, завершуючи свій життєвий шлях. Це надважлива місія, яку наші медики із честю виконують.

- За таке ставлення до своєї роботи, за важку працю, за віддану службу людям, щоденну благородну справу і добрі серця я вам усім щиро вдячний. Бажаю міцного здоров’я і щоб кожен ранок ми з вами зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні, - підхопив заступник головного лікаря ЦРЛ з медичної частини Ігор Грубеляс, доповнивши свій виступ декламуванням зворушливих поетичних рядків присвяти медикам.

Відзнаки під гучні оплески

- Я переконаний, що основна функція медиків – дарувати. Це слово співзвучно і співпадає за змістом зі словом «донор», адже саме донор дарує свою кров для продовження життя, для спасіння інших. Показово, що серед медиків нашої райлікарні багато активних донорів, які готові знову і знову бути корисними людям, - акцентував завідуючий відділенням трансфузіології Козятинської ЦРЛ Петро Ковальчук. На підтвердження своїх слів Петро Миколайович вручив під гучні оплески посвідчення Почесного донора України медичній сестрі ЦРЛ Ларисі Дворській.

Це визнання заслуг стало першим у подальшій череді нагороджень та почесних вшанувань медичних працівників районної лікарні.

Отож, від адміністрації та профкому медичного закладу Подяки та грошові нагороди було вручено тим медикам, хто цьогоріч удостоївся честі бути занесеним на Дошку пошани ЦРЛ. Крім того, головний лікар закладу зачитав наказ про заохочення працівників лікарні до Дня медика.

Разом з тим, визнання та аплодисментів від залу були удостоєні ті сумлінні працівники, кому вручали Подяки, грошові винагороди та подарунки від Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці.

Окремими рядками вітань та оплесками привітали лікаря-інфекціоніста кабінету «Довіра» Валентину Гуцол та завідуючу поліклінічним відділенням Аллу Пилипчук, котрі отримали Почесні грамоти від департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА.

Концерт та фуршет - медикам

Пишний віночок вшанувань та музичних щирих привітань отримали усі медичні працівники та присутні на святі почесні гості від артистів районного Будинку культури. Мило і зворушливо привітали «іменинників» найменші учасники концерту – вокальний ансамбль «Веселики» та Віка Олексич. Потужно та стильно прозвучали вітання-пісні у сольному виконанні Артема Сичевського, Олени Олексюк, Марії Кулеши, Віталія Котовського та ексклюзивної дебютантки концерту Дар’ї Волошиної – доньки медичної сестри ЦРЛ.

Долучилися до вітання медиків Козятинської центральної районної лікарні також народний депутат України Петро Юрчишин та депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, з ініціативи та за особистого сприяння яких після урочистої програми усіх винуватців та гостей свята чекав святковий фуршет.

Спеціальна прес-конференція

По завершенню заходу для присутніх представників місцевих ЗМІ адміністрація ЦРЛ ініціювала прес-конференцію. Головний лікар Олександр Кравчук, його заступники та завідуючі відділеннями відповіли на запитання журналістів, що стосувалися сьогодення та розвитку лікарні, проблемних питань, із якими, на жаль, стикаються медики, та шляхів їхнього вирішення, що успішно впроваджуються у медичному закладі, фінансування лікарні та конкурентоспроможності в умовах реформування.                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                                                                                                                                                             

                                           

                                           

                                                                   

                                                                       

                                                                   

                                   

                                   

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація