Долучайтесь до всесвітньої акції «Година Землі»

Акція має на меті привернення уваги до збереження природи нашої планети шляхом вимкнення електричних джерел світла на одну годину за місцевим часом. Традиційно акція проходить в останню суботу першого місяця весни.

Тож 30 березня о 20:30 люди з усіх куточків світу вимкнуть світло на одну годину – Годину Землі. Це необхідно для того, щоб показати необхідність об’єднаних дій населення планети з метою збереження її природи. 

Вперше Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернення уваги світової спільноти до проблеми зміни клімату. Вже у 2008 році ця успішна акція поширилася світом. Тоді у ній взяли участь понад 50 мільйонів людей з  35 країн. У 2009 році до всесвітньої кампанії також приєдналася Україна.

Для європейських країн питання економії природних ресурсів та енергоефективність є дуже важливим. Адже з часом джерела енергії вичерпуються, а навколишнє середовище виснажується та забруднюється викидами СО2. Саме тому розвинені країни світу впроваджують у себе енергоефективні заходи та поширюють ці ідеї серед інших держав.

30 березня з 20:30 до 21:30 буде вимкнено підсвітку арки та панно біля входу до Центрального парку, а також освітлення на Майдані Незалежності. Також погасне світло у приміщеннях обласної державної адміністрації, Державного архіву Вінницької області, Апеляційного суду Вінницької області, у Свято-Преображенському кафедральному Соборі. На годину підсвітку вимкнуть і на площі Шевченка.

Вінничани також зможуть підтримати акцію, вимкнувши світло у власній оселі на одну годину.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація