Двоє дітей-сиріт з Козятинського району отримали власне житло за кошти субвенції з державного бюджету

26 листопада голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій вручив ключі від квартир та сертифікати на право власності двом дітям-сиротам Козятинського району: Анатолію Мамчуру – в Глуховецькій об’єднаній територіальній громаді, Михайлу Мазуру – в місті Козятині. До цього часу діти проживали в помешканнях своїх опікунів, і перебували на квартирному обліку. Це найперші «щасливчики» в районі, які сьогодні отримали ключі від власних помешкань. На придбання житла для них обласною державною адміністрацією було спрямовано 616 тисяч 179 гривень субвенції з державного бюджету.

До вручення  ключів від нового  помешкання дітям-сиротам  долучились заступник  голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Дорош, голова Козятинської  райдержадміністрації Юрій Слабчук, голова Глухівецької ОТГ Олександр Амонс, представники міської влади,  громадськість району та міста.

Вітаючи юнаків із отриманням власного житла, Валерій Коровій зазначив: «Минулого року вперше Урядом було прийнято рішення щодо надання коштів для придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Протягом 2017-2018 років, завдяки ініціативам Президента України та Уряду, область отримує субвенцію з державного бюджету на придбання житла для цієї категорії громадян. Ця програма діятиме також в 2019 році, і Вінниччина наступного року отримає 28 млн. гривень на придбання житла для дітей-сиріт».

Очільник області також зазначив, що допомога дітям-сиротам – це першочергове завдання обласної та місцевої влади. 

                

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація