Е-декларування

Відповідно до  статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування  зобов’язані  щорічно  до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Відповідно до підпункту б пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»  депутати місцевих рад віднесені до суб’єктів на яких поширюється дія даного закону.

Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми.

Для отримання електронного цифрового підпису суб’єкту декларування необхідно звернутися до відповідного акредитованого центру сертифікації ключів. Додаткову інформацію щодо переліку та місцезнаходження зазначених центрів, порядку отримання електронного цифрового підпису можна отримати на сторінці Центрального засвідчувального органу міністерства юстиції України: http://czo.gov.ua

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація