Екстрена медицина у Махнівці запрацює у нових умовах

Від наступного тижня розпочнуться ремонтні роботи у кімнатах цокольного приміщення місцевої амбулаторії, куди планується перевести пункт базування екстреної медичної допомоги. Про це говорили учасники виїзної наради, що відбулась під керівництвом голови Козятинської районної ради Віктора Слободянюка у понеділок, 11 вересня.

У обговоренні деталей майбутнього капітального ремонту та організації робочого процесу взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський, головний лікар філії "Хмільницької станції екстреної медичної допомоги" Інна Браславська, заступник головного лікаря РКЗ ЦПМСД з технічних питань Олександр Заїчко, завідувач Махнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тетяна Антонюк та керівники місцевих підприємств.

Як повідомлялось раніше, питання переведення пункту постійного базування бригад швидкої медичної допомоги до іншого приміщення є проблемним уже не перший рік. Пункт базування екстреної медичної допомоги у селі Махнівка, який обслуговує 22 населених пункти, розміщується на даний час у жахливих умовах. Будівля повоєнних років потребує капітального ремонту, непридатними є перекриття покрівлі, вбиральня не працює. Під час опалювального сезону гріється персонал електричним опаленням, яке відчутного тепла не дає. До того ж значні кошти йдуть на сплату рахунків за електрику. Незручним також є під’їзд до будівлі.

Ще на початку весни поточного року з ініціативи очільника районного самоврядування та за активної його участі дане питання було відновлене із категорії "покладених у довгий ящик": протягом березня - травня до Махнівки для вивчення варіантів розміщення пункту базування екстреної медичної допомоги декілька разів виїжджали учасники означеної робочої групи. Розглядалось кілька варіантів, серед яких врешті обрали цокольне приміщення місцевої амбулаторії. Обрання такого варіанту є найбільш оптимальним і, у першу чергу, як зауважила головний лікар філії "Хмільницької станції екстреної медичної допомоги" Інна Браславська, через відповідність даного приміщення вимогам організації роботи пункту швидкої допомоги: зручним є під’їзд до будівлі, що є дуже важливо для повноцінного функціонування екстреної медичної допомоги, достатньо місця для розміщення транспорту.

Як повідомив учасникам виїзної наради голова районної ради Віктор Слободянюк, для проведення повноцінного капітального ремонту означених кімнат буде закуплено необхідні будівельні матеріали, вікна та двері. З виконавцями робіт доручено визначитись Махнівському сільському голові Павлу Кузьмінському.

Тож вже з наступного тижня повномасштабні відновлювальні ремонтні роботи розпочнуться. Увесь процес контролюватимуть відповідальні особи, якими, за рішенням робочої групи, визначено заступника голови Козятинської районної ради Анатолія Задорожнюка та головного лікаря філії "Хмільницької станції екстреної медичної допомоги" Інну Браславську.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація