Фахівці Козятинської ЦРЛ відвідали XXIV Всеукраїнський з»їзд хірургів України

26-28 вересня делегація хірургів КП "Козятинська ЦРЛ" у складі головного лікаря Кравчука О.М., завідувача хірургічного відділення Шавлюка В.М., та лікаря-хірурга Шавлюка Р.В. відвідала наймасштабніший хірургічний форум - XXIV Всеукраїнський з’їзд хірургів України, який відбувається 1 раз на 4 роки. 
Загалом учасникам (яких нараховувалось більше 1500) було представлено 29 секцій, що проходили паралельно у 5 залах.

На цьому заході наші лікарі мали змогу дізнатись про найновіші методи хірургічної корекції різних захворювань, поспілкуватись і подискутувати зі світилами української хірургічної спільноти, вдосконалити уже наявні знання. Адже не кожен день можна вільно підійти до, скажімо, головного дитячого хірурга України, директора Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова й вільно з ними спілкуватись!

Також протягом з'їзду було окреслено основні напрямки розвитку національної хірургічної науки, найскладніші питання та проблеми у ній. Адже в загальному, незважаючи на недостатнє матеріальне й технічне забезпечення, суспільні проблеми, хірургія України стоїть майже на одному рівні зі світовими центрами й наші хірурги не відстають від європейських!

До речі, лікар КП "Козятинська ЦРЛ - хірург Шавлюк Р.В. був співавтором доповіді на секції "Травма у дітей. Реконструктивно-пластична хірургія".

 

КП "Козятинська ЦРЛ"

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація