Фінальні 25-і районні спортивні ігри Козятинщини

        Завершились ювілейні, 25-і районні сільські спортивні ігри Козятинщини, які були присвячені 85-річчю утворення Вінницької області та Дню незалежності України.

        Шкільний стадіон села Самгородок став одинадцятим спортивним об’єктом, який відновлено та благоустроєно до районного спортивного свята. Долучилися до цих робіт багато самгородчан, колектив школи, голови сусідніх територіальних громад на чолі сільського голови Миколи Чернипка. Персонально слід відмітити Олександра Щелинського - голову ТОВ “Арчі”, Світлану Черешнюк - директора Самгородоцького ЗНВК "Школа - дитячий садок", Олександра Коломійця – генерального директора ТзОВ „Юзефо-Миколаївська АПК”, Василя Демидюка – голову СФГ „Лоза” с.Лозівка, Дмитра Степанишина - директора філії "Козятинський райавтодор", Ігоря Черешнюка, Віктора Павлівського, Романа Сікалюка, Андрія Хрищенюка, Олега Благодира, Віталія Кісарчука.
        Фінал, як завжди, був цікавим та видовищним. Активно долучились до головного спортивного форуму понад 200 спортсменів 11 територіальних громад: Самгородка, Білопілля, Безіменного, Бродецького, Глуховець, Махнівки, Махаринець, Непедівки, Пляхови, Зозулинець та Миколаївки.
Програма змагань складалась з 5 видів - армспорту, гирьового спорту, легкої атлетики, перетягування каната та змагань сімей «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Також відбувся волейбольний турнір серед ветеранських команд Козятина, Бродецького та Зозулинець, присвячених ювілейній даті ветерана спорту Валерія Бевзи. 
        Вогонь районних сільських спортивних ігор запалили ветеран спорту Петро Присяжнюк та його син Микола.
З вітальним словом до учасників змагань звернулись 
помічник голови Козятинської районної ради Ігор Джус, заступник голови Козятинської райдержадміністрації Ігор Булавський, сільський голова Микола Чернипко, директор Самгородоцького ЗНВК Світлана Черешнюк, депутат Вінницької обласної ради Ірина Колесник, депутат Вінницької міської ради Юрій Максименко та головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Козятинської міської ради Марина Гончарук.

        Під час урочистого відкриття були вручені відзнаки Вінницької обласної організації товариства «Колос» місцевим ветеранам спорту, меценатам галузі та мешканцям села, які доклали зусиль до відновлення спортивного комплексу. Святковим подарунком для присутніх став чудовий спів Володимира Іжицького.
        За результатами спортивних поєдинків з армспорту визначились кращі серед жінок та чоловіків. Серед переможців Слончинська Людмила (Білопілля), Голомисюк Наталія (Безіменне), Козаченко Анатолій (Пляхова), Собко Олександр (Махаринці), Присяжнюк Микола та Розбіцький Олег (Самгородок). У командній першості перемогли самгородчани, другими Махнівка, третіми Пляхова.
        Індивідуальну першість з гирьового спорту вибороли Романюк Олександр (Самгородок), Степанюк Микола (Безіменне), Світлишин Руслан (Бродецьке), Любар Богдан та Савчук Олег (Пляхова). Трійку призерів очолила команда Пляхови, глухівчани другими, Махаринці на третьому місці. 
        З бігу на 60 метрів серед жінок найшвидшими були Струтинська Олена (Білопілля) та Ковальчук Тетяна (Глухівці). Серед чоловіків з бігу на 100 метрів перемогли Шуляк Олександр (Глухівці) та Кривошия Валерій (Самгородок). 
        Іще у двох бігових дисциплінах жінки змагались з бігу на 500м, а чоловіки на 1000м. Найвитривалішими стали Коломієць Христина (Білопілля), Франчук Валентина (Пляхова), Підручний Вадим (Непедівка) та Волинець Анатолій (Білопілля).
       У комбінованій естафеті 4х100 м перемогу святкувала команда Глуховець, другими фінішували самгородчани, Білопілля третіми. А в командній першості золото у Самгородка, Глухівці- срібний призер і білопільчани бронза. 
        Змагання сімей «Мама, тато, я-спортивна сім’я» цьогоріч стали рекордними за кількістю учасників – вісім! Вправнішими у 5 видах випробувань стала родина Костюків з Глуховець, на другому місці родина Панасюк з Самгородка і родина Тищенко з Бродецького на третій сходинці п’єдесталу.
        Завершували спортивну програму фіналу Спартакіади змагання з перетягування канату. І спортсмени, і глядачі мали змогу отримати неперевершені емоції під час командних єдиноборств. Господарі свята, самгородчани, добре підготувались до змагань та не розчарували своїх вболівальників, завоювавши золоті медалі. Махнівчани посіли друге місце, команда Пляхови на третьому.
       У волейбольному турнірі ветеранів перемога дісталась команді «Ветерани-аматори» з м. Козятин, броддечани здобули друге місце та ветерани Зозулинець на третьому місці.
       У загальнокомандному заліку районних сільських спортивних ігор перемогла Глуховецька територіальна громада, Сестринівка на другому місці і на третьому Самгородок.
       Отже, медалі та кубки вручені і до зустрічі на наступний рік у глуховецькій територіальній громаді.

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                                          

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                                                   

                      

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація