Фінішували 28-і районні сільські спортивні ігри Козятинщини з волейболу серед чоловічих команд

15 лютого у спортивній залі Козятинського МВПУЗТ фінішували 28-і районні сільські спортивні ігри Козятинщини з волейболу серед чоловічих команд, які цьогоріч присвячені 70-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та Дню вшануванню учасників бойових дій на території інших держав .
Шість волейбольних колективів Козятинщини зустрілись у півфінальних іграх. Команди були розподілені на дві групи: до першої ввійшли команди Самгородка Махаринець та Бродецького, до другої - Зозулинець, Кордишівки та Глуховець.
Не вдалось на рівних протидіяти своїм суперникам волейболістам Глуховець та Бродецького. За результатами півфінальних ігор утворились пари команд, які здобули право грати і фіналі. Так за 3-4 місце, у досить рівній на напруженій боротьбі, махаринецькі волейболісти здобули перемогу над зозуленчанами, а у грі за 1-2 місця майстеровитішими за своїх суперників із Самгородка були волейболісти Кордишівки.
Отже, 1 місце - команда Кордишівської територіальної громади;
2 місце - команда Самгородоцької територіальної громади;
3 місце - команда Махаринецької територіальної громади.
З вітальним словом до учасників змагань звернулись ветерани війни в Афганістані, заступники голови Козятинської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Микола Григорович Жирний та Василь Миколайович Копійка. Спеціальний приз "За волю до перемоги" від Козятинської міськрайонної організації отримали волейболісти Зозулинець.
Переможцю та призерам вручили кубки та грамоти відділу культури, молоді та спорту Козятинської райдержадміністрації.

                        

                        

                        

                        

      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація