Форум «Дозвілля» для працівників та підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області»

14 серпня 2018 року в день святкування релігійного свята початку Успенського посту Медового спаса в с.Йосипівці на території табору «Пролісок»  відбулись Урочистості святкування форуму «Дозвілля» для працівників та підопічних Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області».

Форум був проведений уперше за ініціативи директора територіального центру Василя Григоровича Матвійчука, який наслідував приклад  організованого дозвілля Департаментом соціальної і молодіжної політики в м.Літин для людей старшого віку «55+».

На свято з привітаннями завітали заступник голови районної ради Анатолій Васильович Задорожнюк,  куратор районних терцентрів - начальник відділу Департаменту соціальної і молодіжної політики Богдана Ярославівна   Данчак, постійний спонсор терцентру керівник господарства  с.Збараж  Олексій Іванович Лавренюк, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Станіславівна Ольбішевська, Йосипівський сільський голова Віктор Васильович Свинарчук, проторієрей УПЦ отець Михайло Валуєв.  

 

         Уже понад 30 років Територіальний центр соціального обслуговування Козятинського району Вінницької області успішно виконує свою роботу, життєвим кредо якого є, було і залишається шанобливе ставлення і в першу чергу обслуговування одиноких непрацездатних громадян, які чекають допомоги у кожному селі нашого району.

         За роки становлення терцентр постійно вдосконалює і втілює в роботу форми і методи роботи з людьми, прагнучи не лише розширювати обсяги надання послуг, а і підвищувати їх якість.

         На сьогоднішній день в складі терцентру створені відділення соціального обслуговування.

1.     Відділення соціальної допомоги вдома.

2.     Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги малозабезпеченим громадянам.

3.     Відділення денного перебування.

4.     Відділення стаціонарного догляду геріатричного типу с.Вівсянники (пансіонат, де працівники цілодобово проявляють милосердя, доглядають і піклуються про одиноких людей, які в силу своїх життєвих обставин залишилися без рідного даху над головою).

5.     Медико-соціального відділення для постійного або тимчасового проживання та медичного обслуговування с.Самгородок.

6.     Медико-соціальне відділення тимчасового проживання та медичного обслуговування с.Махнівка.

На  даний час терцентр надає послуги понад 2800 підопічним, а також 259-ти підопічним відділення терцентру  надаються ще й і платні послуги. При територіальному центрі надаються послуги працівниками – швеї, перукаря, чоботаря, масажиста.  

        

Гості свята привітали та подякували директору територіального центру та його колективу за багаторічну працю, побажали всім міцного здоров’я, мирного неба над головою  та довгих, довгих  літ життя.  

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк привітав всіх гостей з великим святом Маковія та побажав колективу територіального центру – щоб їх турбота про людей похилого віку сторицею віддавалась.

Усі виступаючі підтримали започаткування даної події, сподіваючись що це стане гарною традицією щорічно проводити такі заходи. 

Учасники форуму мали змогу не лише позмагатися один з одним у спортивних змаганнях (переможці змагань отримали грамоти), насолодитися концертною програмою, а й освятити «Маковійчики» (обряд освячення провів отець Михайло).

                                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація