Голова районної ради привітав колектив стоматполіклініки з професійним святом

9 лютого у світі відзначається Міжнародний день стоматолога. Тож з нагоди свята голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови ради Анатолій Задорожнюк завітали до районної стоматологічної поліклініки, щоб привітати працівників комунального підприємства.

Віктор Миколайович відзначив, що колектив районної стоматологічної поліклініки на чолі з головним лікарем Андрієм Пірожком завоював довіру пацієнтів високим професіоналізмом та сумлінним ставленням до роботи.

Фахівці стоматполіклініки забезпечують надання спеціалізованої медичної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення, лікування й зубопротезування різних верств населення, жителям району та міста. В районній стоматологічній поліклініці створені необхідні умови аби лікарі-стоматологи могли дарувати кожному здорову та сяючу усмішку.

Голова районної ради подякував колективу за працю, побажав високих здобутків, реалізації у професійній та приватній сфері, міцного здоров’я і щирих посмішок від вдячних пацієнтів!

З нагоди свята Подяками районної ради відзначено головного лікаря КП «Козятинська районна стоматологічна поліклініка Козятинської районної ради» Андрія Анатолійовича Пірожка, лікарів-стоматологів Любов Григорівну Медушевську та Лесю Миколаївну Макогон.

                                                      

                                              

                                              

                                              

                                              

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація