Голова районної ради привітав вихованців відділення «Інваспорт» з Новорічними святами

Передноворічна пора для дітей зазвичай проходить в очікуванні чудес, веселих святкувань, розваг та, звісно ж, подарунків.

Тож напередодні Нового року голова районної ради Віктор Слободянюк привітав з прийдешніми святами вихованців відділення «Інваспорт» Козятинської РДЮСШ «Колос».

«У ці передноворічні дні панує особливий настрій, коли, як дорослі, так і малі, очікують чогось приємного та гарного. Хотілося б, щоб в нашому житті було більше позитивних моментів та змін на краще. Я щиро зичу вам, дорогі діти, щоб усі ваші сподівання здійснилися, а ми докладатимемо до цього максимальних зусиль» - побажав Віктор Миколайович та вручив солодкі подарунки.

Варто зазначити, що у відділенні «Інваспорт» при РДЮСШ наразі займається 20 діток віком до 18 років. За словами тренера-вихователя Володимира Шульги вихованці відвідують тренажерний та ігрові зали, займаються в басейні «Дельфін». На даний час активна робота триває у напрямку виявлення здібностей кожної дитини з метою подальшого розвитку. Вихованці «Інваспорт» попередніх років є переможцями районних, обласних та Всеукраїнських змагань.

                                                

                                               

                                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація