Голова районної ради привітав жіночий колектив центральної районної лікарні з 8 Березня

Традиційно відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня знаменує прихід весни. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.

Напередодні 8 Березня у Козятинській центральній районній лікарні відбулись урочистості.

Зі святом весни чарівних жінок – фахівців районної лікарні привітав голова районної ради Віктор Слободянюк, подякувавши їм за  звитяжну працю, добрі справи, збережене здоров’я жителів району та побажав, щоб турботи були  лише приємними, а кожен день — осяяний новими успіхами та зігрітий любов’ю рідних і коханих, щоб таланило на роботі і вдома, і в усіх добрих починаннях, а ще квітучого весняного настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних пам'ятних  сюрпризів, вічної весни і молодості! Віктор Миколайович вручив Грамоти районної ради за багаторічну сумлінну працю і високі досягнення у професійній діяльності, грошові винагороди та квіти.

Теплі слова вітання зі святом краси і любові – 8 Березня адресували усім жінкам головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук та голова профспілки Козятинської ЦРЛ Надія Станіславчук, побажали міцного здоров’я, жіночого щастя, добра, кохання, родинного благополуччя і сімейного затишку.

З вітальними словами до присутніх також звернулись голова територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці Анатолій Вільчинський та голова первинної профспілкової організації локомотивного депо станції Козятин Володимир Горбатюк. Вони побажали усьому жіноцтву міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, завжди залишатись життєрадісними, чарівними та вручили подяки та квіти з нагоди свята.

Музичні вітання подарували присутнім Володимир Іжицький, Марія Кулеша та Антоніна Якобчук.

                       

                       

                       

                       

                       

                       

              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація