Голова районної ради провів нараду з керівниками комунальних установ

9 вересня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулася нарада із керівниками підприємств комунальної власності району.

Говорили про головне – фінансування, підготовку до осінньо-зимового періоду, проведення ремонтних робіт. Керівники мали змогу прозвітувати про зроблене, озвучити питання, які їх хвилюють.

Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук зазначив, що заклад працюєв штатному напруженому режимі.

- Дефіцит бюджету складає 7 млн. 400 тис.грн до кінця року. Є певні проблеми із штатом, спостерігається відтік кадрів середнього і молодшого медперсоналу у зв’язку з проблемною ситуацією по заробітній платі. Триває підготовка до зими, проводиться заміна зовнішніх мереж до хірургічного корпусу. Була отримана відповідь від міського голови, що за теплопостачання відповідатиме та ж організація, що і минулої зими. Ніяких зрушень по котельні немає, хоча вже не раз фіксувалась її неналежна робота і низький температурний режим в лікарні. Тому питання залишається відкритим.

Олександр Миколайович поінформував про потребу у додатковому виділенні коштів, оскільки з ладу вийшов цифровий флюорограф, вартість ремонту якого становить близько 80 тис.грн. Також не вистачає фінансування на забезпечення соціально незахищених верств населення пільговими медикаментами.

Щодо проекту-переможця обласного конкурсу по заміні вікон, то за словами головного лікаря 30 тис.грн. по фонду конкурсу надійшло, але коштів з районного бюджету ще немає.

Голова районної ради Віктор Слободянюк доручив звернутись з листом до РДА щодо причини відсутності фінансування.

Додаткову потребу у фінансуванні – 65 тис.грн. озвучила головний редактор районного радіомовлення «Промінь» Тетяна Мозгова.

Про роботу Козятинського районного позашкільного навчально-виховного центру розповіла директор – Ірина Акуленко. На даний час в 26 закладах освіти району і Самгородоцькому Будинку культури працює 83 гуртки, в яких займається 1250 дітей. Ірина Володимирівна наголосила, що невіришеною залишається проблема опалення приміщення, в якому знаходиться ПНВЦ. Нагадаємо, що бібліотека та ПНВЦ залишились без теплопостачання ще наприкінці минулої зими.

Директор РК ЗОВ «Пролісок» Олександр Бортник поінформував, що за 2 оздоровчих зміни у таборі відпочило 245 дітей, з яких за 44 дитини батьки сплатили повну вартість путівку, що є досить високим показником в порівнянні з минулими роками. Цьогоріч для потреб «Проліска» виділено 280 тис.грн. Продовжується оновлення меблів у будиночках, зокрема на 160 тис.грн. закуплено ліжка, матраци та постільні набори. Найближчим часом буде проведено ремонт у кімнаті гігієни і душовій для хлопчиків.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що постійно потрібно докладати зусиль для популяризації оздоровчого закладу, а також доручив директору попрацювати над проектом реконструкції приміщення адміністративного корпусу, в якому можна було б облаштувати реабілітаційний центр.

 Заступник головного лікаря районного ЦПМСД Ольга Радецька  розповіла, що однією з найголовніших проблем залишається нестача фінансування для забезпечення пільгових категорій населення медикаментами та виробами медичного призначення. До того ж сума боргу перед аптекою «Коннекс» складає 70 тис.грн. Колектив первинки поповнився 2 новими фахівцями – це лікар та фельдшер, які працюватимуть у Білопільській та Козятинській амбулаторіях.

Директор КЗ «Козятинський районний будинок культури» Тетяна Мар’янчик поінформувала про проведення ремонтних робіт у приміщенні та про підготовку до фестивалю пам’яті Тимка Падури «Гей, Соколи!».

За словами керівника Інклюзивно – ресурсного центру Лілії Сушко, станом на 1 вересня поточного року фахівцями установи було обстежено 73 дитини. На теренах району інклюзією охоплено 15 навчальних закладів, в яких навчається 21 дитина з особливими освітніми потребами. Укладено договір з Глуховецькою ОТГ. Вільними залишаються вакансії вчителя-дефектолога та практичного психолога.

Віктор Слободянюк підняв питання проведення поточного ремонту у приміщенні центру, адже для цього сесією районної ради було виділено 300 тис.грн. Керівництвом райдержадміністрації та відділу освіти пропонується спрямувати їх на співфінансування придбання спеціалізованого автомобіля. За словами Віктора Миколайовича для цього кошти можна виділити додатково, а ремонт необхідно провести для забезпечення необхідних умов роботи фахівцям та покращення надання послуг.

На проблемі нестачі коштів на виплату заробітної плати вчергове наголосив головний лікар районної стоматполіклініки Андрій Пірожок. Місячний бюджет фонду заробітної плати наразі становить лише 25% від потреби. Звернення до міської ради і розпорядника коштів залишаються безрезультатними.

Директор РДЮСШ «Колос» Сергій Перенчук розповів, що обласним управлінням поліції проведено експертизу реконструкції спортивної зали. Щодо благоустрою, виконано лише частину робіт. Нагадаємо, що відкриття спортзалу планувалось на кінець літа, але зважаючи на нинішній стан справ, невідомо коли спортсмени району нарешті отримають свою базу для тренувань.  Голова районної ради зазначив, що необхідно створити комісію по контролю за ходом виконання ремонтних робіт, в яку включити депутатів районної ради, представників відділу освіти, правоохоронних органів.

За підсумками наради Віктор Слободянюк надав керівникам комунальних установ та підприємств доручення і рекомендації стосовно вирішення проблемних питань.

                

                

                

                

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація