Голова районної ради провів нараду з керівниками комунальних закладів

21 січня голова районної ради Віктор Слободянюк провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та установ галузі охорони здоров'я, культури  та соціального захисту з питань сталої діяльності установ.

В нараді також взяв участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський та заступник начальника фінансового управління Світлана Богданчук.

В ході засідання обговорено фінансово-господарську діяльність підприємств, заслухано звіт кожного керівника щодо поточної роботи, озвучено проблемні питання, які потребують подальшого вирішення.

Керівник Інклюзивно – ресурсного центру Лілія Сушко поінформувала, що в повному обсязі освоєно кошти, які в минулому році були виділені для проведення поточного ремонту Центру.

Директор районного терцентру Василь Матвійчук наголосив, що незважаючи на те, що на І півріччя фінансування вистачає, додаткова потреба у коштах на 2020 рік складає 240 тис.грн. Є певні проблеми і по Махнівському та Самгородоцькому медико-соціальних відділеннях, які утримуються з районного та сільських бюджетів. Договори на утримання відділень не уклали Юрівська сільська рада, Тернівська, Куманівська, Бродецька селищна рада, а по Самгородоцькому відділенню лише Самгородоцька та Збаразька сільські ради уклали договори. Голова районної ради Віктор Слободянюк доручив керівнику ще раз обговорити дане питання з проблемними сільськими радами та документально оформити їхню позицію. Після чого будуть вжиті відповідні заходи в роботі відділень.

Про роботу районного Трудового архіву поінформувала керівник установи Тетяна Іщук. З початку року 11 сільських рад передали субвенції на загальну суму майже 90 тис.грн.

Директор Козятинської централізованої бібліотечної системи Анна Мочарська подякувала районному керівництву за те, що вперше за довгий час заклад профінансовано на увесь рік по заробітній платі та комунальних послугах. Є додаткова потреба у коштах на придбання літератури та ремонт техніки в інтернет-центрі. Також необхідно відремонтувати стелю в юнацькому залі та у подальшому – дах будівлі. Віктор Миколайович зазначив, що дані потреби будуть розглянуті при розподілі додаткових коштів.

Головний лікар районної стоматполіклініки Андрій Пірожок поінформував про потребу в підписанні в квітні місяці договору з НСЗУ, відповідно – виникає необхідність в закупівлі для лікарів комп’ютерів та програмного забезпечення. Віктор Слободянюк  доручив Андрію Анатолійовичу опрацювати дане питання в частині вивчення переліку вимог, які має НСЗУ до матеріально-технічного забезпечення стоматполіклінік.

Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук розповів, що  заклад отримав на І квартал поточного року 6 млн. 200 тис.грн. медичної субвенції. Попри всі складнощі, які виникали у роботі районної лікарні, вона увійшла до 10-ки опорних лікарень по області. За словами головного лікаря є проблеми у фінансуванні медичних оглядів військовозобов’язних, до цього часу не відшкодовано кошти по відрядженнях за минулий рік, не передбачено коштів для вдосконалення системи протипожежної безпеки. Триває процес укладення угоди з НСЗУ. Олександр Кравчук закликав до порозуміння та співпраці. Голова ради наголосив на необхідності проведення круглого столу за участі представників районної та міської влади, Департаменту охорони здоров’я щодо визначення переліку надання медичних  послуг міським жителям відповідно до розрахунків субвенції міської ради районному бюджету.

Головний лікар районного ЦПМСД Валентина Лобченко  розповіла, що в лютому місяці надійдуть кошти з державного бюджету на телеметрію, тому з районного бюджету потрібно буде виділити 99 тис.грн. в якості співфінансування. Виникають проблеми у підписанні договору оренди з Білопільською амбулаторією, так і не передано кошторисну документацію. Віктор Слободянюк зазначив, що найближчим часом буде проведено нараду за участі підрядника та виконавця робіт з метою вирішення даного питання. За словами Валентини Петрівни з числа сільських рад відмовились фінансувати ФАПи Козятинська сільська рада, Збаразька, Воскодавинська, Пиковецька та Кордишівська. Голова ради доручив головному лікарю офіційно оформити відмови сільських рад для прийняття подальших рішень

За підсумками обговорення було визначено конкретні шляхи щодо подальшої ефективної роботи закладів комунальної власності, а всі проблемні питання взяті на особистий контроль голови районної ради.

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація