Голова районної ради провів виїзний прийом у с. Пляхова

12 травня голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян у с. Пляхова.

Для вирішення питань на місцях разом з Віктором Миколайовичем прибули начальник управління Держгеокадастру у Козятинському районі Ірина Репало, головний лікар Козятинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Дзема, начальник Козятинського райавтодору Дмитро Степанишин, начальник Козятинського цеху № 1 обслуговування системи Калинівського центру поштового зв’язку № 2 Тетяна Гузь, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, начальник відділу культури  та туризму райдержадміністрації Володимир Воронов, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Гнатюк,   дільничний  інспектор міліції Олександр Пазюн.

На  прийомі були присутні сільський голова Олександр Романюк, керівник ФГ «Пляхівське» Віктор Савчук, заступник редактора «Вісник Козятинщини» Петро Зарицький, депутати сільської ради та  жителі села.

Було обговорено проблему водопостачання. Люди розповіли, що біля цвинтаря є криниця, яку закрила СЕС. Свого часу по вулиці Ватутіна не було води, то пляхівчани спільними зусиллями проводили водогін. Активну допомогу у вирішенні багатьох проблем громади надає місцеве ФГ «Пляхівське», яке очолює депутат районної ради Віктор Савчук. Голова районної ради  подякувавдепутату за активну допомогу у вирішенні соціальних питань села.Віктор Слободянюк запевнив, що місцева влада докладе усіх зусиль для вирішення даної проблеми. Районною радою вже виділено з районного бюджету кошти у сумі 100 та 150 тис.грн. для будівництва водогону відповідно в Журбинцях та Зозулинцях. Голова районної ради наголосив на можливості вирішення цього та інших питань шляхом участі  у конкурсах з розвитку територіальних громад.

                                          

Далі жителями села була порушена проблема громадського пасовища, що знаходиться у державній власності. Це є актуальним питанням для всіх територіальних громад. Віктор Слободянюк повідомив, що з цього приводу депутати районної ради звернулись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об’єктів районного, обласного і державного значення.

Також обговорювалась перспектива сільських бюджетних установ. Начальник відділу освіти  Аліна Діденко, запевнила,що навчальний заклад в селі буде збережено, його реорганізують у ЗНВК. Начальник управління соціального захисту населення Володимир Гнатюк поінформував про порядок  нараховування субсидій у цьому році.

Начальник відділу культури  Володимир Воронов повідомив про наміри  у сфері культури села, де першочерговим є ремонт даху культурного закладу з метою розміщення бібліотеки у її приміщення, а також ремонту кімнат для гурткової роботи.

Обговорювалось питання ремонту автомобільних доріг та вуличної мережі. Наразі районна влада робить все можливе для вирішення цієї досить актуальної проблеми. Так, четвертою сесією районної ради була затверджена Програма ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення  Козятинського району на 2016-2020 роки, якою передбачено плановий обсяг видатків районного та місцевих бюджетів на ремонти доріг.

 Обговорювались інші питання, що стосуються життя громади та району.

Після прийому, який відбувся в Будинку культури Пляхівської сільської ради учасники виїзного прийому відвідали навчальний та дошкільний заклади і ФАП.

                                           

                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація