Голова районної ради провів виїзний прийом у Вівсяниках, Збаражі та Кордишівці

Голова районної ради Віктор Слободянюк продовжує проводити виїзні прийоми у населених пунктах району, маючи на меті особисто поспілкуватись з громадянами, вивчити проблемні питання та оперативно вжити необхідних заходів для їх вирішення.

Вчора, 24 травня,  Віктор Миколайович разом з представниками районних служб та за участі заступника голови райдержадміністрації І. Булавського провів виїзний прийом громадян у селах Вівсяники та Збараж.

Перше питання, що обговорювалось на прийомі у Вівсяниках – ремонт місцевого будинку культури, в якому проводилася зустріч. Підлогу значно попсував грибок, внаслідок чого в багатьох місцях дошки прогнили. Обговорювалась можливість викладення підлоги плиткою, яка є практичною. Голова районної ради доручив І. Булавському створити комісію, яка вивчить дане питання, встановить вартість робіт та запропонує оптимальні варіанти.

                                                                  

До головного лікаря ЦПМСД О. Дземи надійшло питання від громадян щодо медичного обслуговування у с. Мухувата, де раніше було закрито ФАП. Олександр Іванович повідомив, що в Мухуватій створено пункт тимчасового базування та вже призначений фахівець, який буде проводити прийом згідно графіка, що має бути погоджений сільською радою.

Місцевих жителів хвилювали питання залишків на рахунках по субсидіях, порядку призначення та розрахунку субсидій на світло, пільг на світло, які надаються дітям війни (чи буде збільшена житлова субсидія при відмові від пільг), невірних нарахувань за споживання газу. Роз’яснення надавав В.Гнатюк, начальник управління праці райдержадміністрації.

                                                                

Надійшли скарги на якість послуг, які надає СО «Козятинські електромережі», зокрема в селі існує проблема низької напруги. Також заміни потребують електроопори на вулицях Леніна та Марихіна. Значні недоліки в діяльності служби є і в обрахуванні плати за надані послуги, в результаті чого виникають штучні борги. За 1 місяць ставлять завищення споживання електроенергії, за інший місяць обнуляють, таким чином підвищують коефіцієнт. В. Слободянюк зазначив, що такий стан справ є неприпустимим і в цьому напрямку ведеться відповідна активна робота з СО «Козятинські електромережі».

                                                               

Стосовно земельних питань, то, як розповіли люди, є численні випадки відмови Головним управлінням Держгеокадастру у виділенні землі громадянам поза межами населених пунктів при наявному погодженні сільської ради та районного відділу держгеокадастру. Голова районної ради порадив по новому зробити викопіювання на ділянки та звертатись до управління геокадастру, а районною радою буде направлено відповідний лист до Головного управління.                                                              

Болючим питанням для громади є жахливий стан доріг, які довгий час не ремонтувалися. Віктор Миколайович зазначив, що дана проблема є спільною для усього району. Робота в цьому напрямку проводиться з початку року, складена Дорожна карта. За умови надання коштів сільською радою та суб’єктами господарювання свою частку надасть і районний бюджет. Скаржився на дороги і керівник місцевого господарства В. Ліневич та наголошував на тому, що він справно сплачує податки, тому свій обов’язок перед громадою виконав. Однак голова районної ради зауважив, що при такій позиції усіх господарюючих суб’єктів, які сплатили податок та не будуть приділяти увагу об’єктам соціальної сфери, проблем не вирішити. Діяти потрібно спільно, виділяючи кошти на підтримання шляхів у належному стані. В. Слободянюк звернув увагу сільської ради на посилення контролю за рухом важковагового транспорту, який здійснює руйнівний вплив на дороги, та наголосив на важливості прийняття рішення про встановлення відповідних обмежуючих знаків.

В рамках візиту голова районної ради відвідав школу, пансіонат для престарілих, ФАП, дитячий садочок.

                                                                

                                                              

                                                              

Приємно порадувала станом справ Збаразька територіальна громада, яка є прикладом налагодженої співпраці та взаєморозуміння між сільською радою, громадянами та господарюючими суб’єктами.

Участь у прийомі взяли громадяни, працівники сільської ради, депутат районної ради І. Махиборода, керівник місцевого господарства, бувший голова райдержадміністрації О. Лавренюк.

Начальник відділу освіти А. Діденко проінформувала присутніх стосовно підвозу учнів, яке планується до однієї школи за більшості вибору батьків.

Сільський голова Л. Лавренюк відзначила діяльність завклубу, який належно виконує свої обов’язки, слідкує за чистотою в приміщенні, бере активну участь в роботах по благоустрою.

                                                             

Піднімалось питання проведення районних заходів на свято Івана Купала. Громада попередньо звернулась до відділу культури райдержадміністрації щодо проведення вищезгаданих заходів саме у Збаражі і наразі проводиться активна підготовка. Тож місце проведення свята ще остаточно не визначене.

О. Лавренюк та І. Махиборода звернулися до голови районної ради стосовно нової огорожі біля кладовища. Паркан вже встановлено і наразі підходить термін розрахунку. Частину необхідної суми зібрали жителі села та сільська рада. Відповідний проект вже поданий до районної ради для участі у районному конкурсі розвитку територіальних громад. Тож присутні звернулися до В. Слободянюка допомогти у вирішенні цього питання, особливо враховуючи участь жителів громади.

                                                            

На прийомі в с. Збараж також піднімалось питання діяльності СО «Козятинські електромережі», які після розчистки електроліній не прибирають за собою гілля. Голова районної ради зазначив, що тут свою роботу має активізувати адмінкомісія, склавши відповідний протокол.

 

На минулому тижні голова районної ради В Слободянюк провів зустріч з жителями Кордишівецької громади.

                                                           

На прийомі обговорювались питанняосвітлення вулиць, участі територіальної громади в конкурсах проектів розвитку, прибирання сміття після проведених РЕМом розчисток ліній електропередач, заборона риболовлі місцевим орендарем ставків, робота ДП «Козятинський райагроліс», який вирізав дерева, але не засаджує ліс новими саджанцями.

                                                           

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, частина питань буде вивчена комісійно.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація