Голова районної ради відвідав заклади соціальної інфраструктури с.Самгородок

20 червня голова районної ради Віктор Слободянюк в рамках робочої поїздки ознайомився з роботою Самгородоцького ЗНВК, амбулаторії та медико-соціального відділення.

Разом з директором школи Світланою Черешнюк Віктор Миколайович оглянув хід виконання ремонтних робіт спортивної зали, яка до цього часу не використовувалась через неналежний стан. Також голова ради цікавився особливостями інклюзивного навчання у школі, адже районна рада схвалила введення додаткових ставок асистентів вчителів для супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Поспілкувався з директором щодо здійснення підвозу учнів до школи, оснащенням класів відповідно до концепції «Нова українська школа».

Із завідуючим амбулаторією Михайлом Квасніцьким та головним лікарем медико-соціального відділення Олександром Ломачуком Віктор Слободянюк обговорив питання забезпечення медикаментами, поспілкувався з персоналом та пацієнтами. Дав відповідні доручення щодо вивчення можливостей фінансового забезпечення функціонування рентген-кабінету.

                    

                       

                       

                       

                       

                       

                       

                       

              

                       

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація