Голова районної ради Віктор Слободянюк долучився до лав донорів крові, підтримавши ініціативу голови ОДА Владислава Скальського

31 січня голова районної ради Віктор Слободянюк відвідав відділення трансфузіології Козятинської ЦРЛ та став донором крові, аби власним прикладом закликати громадян активніше долучатись до благородної та гідної справи.

Процес здавання цільної крові складається з двох частин - медогляду та кроводачі. У потенційного донора беруть кров для експрес-аналізу, щоб визначити групу крові, рівень гемоглобіну та інші показники. Потім вимірюється тиск та пульс. Після бесіди з лікарем донор йде до спеціально обладнаної кімнати, де проходить безпосередньо процедура забору крові. Стандартний об’єм однієї кровоздачі — 450 мл., а уся процедура триває близько 10 хвилин.

Здавши кров, Віктор Миколайович поділився враженнями, зазначивши, що ніяких змін у самопочутті не відчуває. Розповів, що вже має досвід донорства крові. За словами посадовця ідея здати кров саме сьогодні виникла спонтанно по завершенню засідання «круглого столу» з медичних питань, після того, як завідувач відділення трансфузіології Козятинської центральної районної лікарні Петро Ковальчук зазначив, що служба крові потребує донорів, а також на підтримку ініціативи голови ОДА Владислава Скальського, який нещодавно став донором крові в обласному центрі служби крові. Усіх, хто ще не наважився здати кров, Віктор Миколайович закликає не залишатись осторонь, адже таким чином можна врятувати чиєсь життя.

Під час візиту голова районної ради ознайомився з роботою відділення трансфузіології та поспілкувався з його завідувачем Петром Ковальчуком.
Цього дня донором крові став і головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук.

        

                          

                          

                          

                         

                          

                          

                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація