Голова районної ради Віктор Слободянюк прийняв участь у засіданні сесії міської ради

7 квітня голова районної ради Віктор Слободянюк прийняв участь у засіданні 14 сесії Козятинської міської ради 7 скликання. Також участь у її роботі  взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Сергій Лановик та заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

Одним із найважливіших в порядку денному було питання про надання згоди на входження громади м. Козятина до госпітального округу № 1, в рамках якого відбулось бурхливе, майже двогодинне обговорення.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська пояснила присутнім на сесії позицію обласної Ради щодо прозорого формування госпітальних округів і визначеності кожного району чи міста щодо їх меж.

Голова районної ради Віктор Слободянюк підкреслив, що одним із найголовніших на сьогодні завдань є забезпечення повноцінного функціонування районної лікарні та її відповідності вимогам, які ставляться до лікарні інтенсивного лікування I рівня. Для цього на розвиток закладу та покращення надання медичних послуг у 2017 році з районного бюджету вже виділено 5 млн грн. Проводяться ремонтні роботи та закупівля нового обладнання. Віктор Миколайович закликав депутатів міської ради долучитися, взявши участь у співфінансуванні медичної галузі, щоб мешканці міста та району могли отримувати якісні послуги.

                                                            

 

Віктор Миколайович наголосив, що районна гілка влади сьогодні не розмежовує місто та район: «Козятин – це районний центр і нам потрібно докладати спільних зусиль, щоб гості та жителі міста могли ним пишатись. Ми згодні сьогодні брати активну участь у співфінансуванні міського будинку культури без виділення будь-яких часток, щоб у даному приміщенні, об’єднуючи громади, можна було проводити спільні заходи. Також ми готові приймати участь у благоустрої центральної площі, території біля центральної районної лікарні. Вже закладено серйозні кошти на ремонт відрізку дороги  від «журавля» до міста. Тож давайте єднати наші зусилля, щоб зробити  Козятин мальовничим куточком, в якому приємно буде жити!»

Головний лікар Козятинської районної лікарні Олександр Кравчук зупинився на деталях формування госпітальних округів та рад, підкресливши, що у разі не входження громади міста до госпітального округу, буде втрачено перевагу у представництві в госпітальній раді.

Після обговорення, депутати міської ради прийняли рішення про входження Козятина до першого госпітального округу.

                    

Віктор Слободянюк поінформував присутніх, що на наступну сесію районної ради буде виноситись питання про внесення змін до статуту КП «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради», що майновий комплекс закладу є спільною сумісною власністю сіл, селищ Козятинського району та м. Козятин.

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація