Голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян у селах Пиковець та Сигнал

5 серпня голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян у селах Пиковець та Сигнал разом із робочою групою у складі керівників відділів райдержадміністрації, служб району, правоохоронних органів. Участь у прийомі взяли депутати сільських рад,  представники місцевих підприємств, небайдужі жителі.

Як зазначив Віктор Миколайович, метою виїзних прийомів є вивчення проблем громади, допомога у їх вирішенні та оцінка стану справ у населених пунктах району.

У с. Пиковець жителів хвилює відсутність медпрацівника. Свій коментар з даного питання надала головний лікар районного ЦПМСД Валентина Лобченко, зазначивши, що був кандидат на дану посаду, однак на той момент сільський голова повідомила, що в бюджеті немає коштів для співфінансування, але наразі фельдшер з Козятинської амбулаторії регулярно приїжджає в населений пункт та надає необхідну допомогу людям. За словами Валентини Петрівни, як тільки з’явиться кандидат на дану посаду, сільську раду буде повідомлено.

Голова районної ради Віктор Слободянюк нагадав присутнім, що на початку каденції розглядалась проблема недостатньої укомплектованості штатів сільської первинної медицини. До відома сільських голів було доведено інформацію про можливість навчання спеціалістів за районний кошт з подальшим працевлаштуванням, однак бажаючих практично не було. Тож, хоча ФАПи на теренах Козятинщини вдалось зберегти завдяки спільним зусиллям районної ради та сільських рад, але проблема нестачі медичних працівників нікуди не зникла.

Говорили про необхідність ремонту центральної сільської дороги. Начальник філії «Козятинський райавтодор» Дмитро Степанишин повідомив, що до ремонту даної дороги обіцяло долучитись місцеве господарство. Голова ради зазначив, що також розглядається питання виділення коштів з дорожнього фонду для проведення ремонтних робіт на дорозі до с.Пиковець.

Обговорювалось питання підняття орендної плати за паї. Люди скаржилися, що тривалий час орендна плата від одного з місцевих господарств залишається незмінною, натомість ціни постійно збільшуються. Голова районної ради Віктор Слободянюк з розумінням поставився до проблеми, але пояснив, що районна рада не має права втручатися у дані відносини та висловив своє переконання, що орендарі підуть назустріч у цьому питанні.

Обговорювали також земельні питання, автобусне сполучення, проблему відсутності благоустрою біля будівлі магазину райспоживспілки та можливість його передачі на баланс громади з подальшим облаштуванням столової, неналежний стан електроопор по вул.Незалежності.

З усіх порушених питань голова ради дав відповідні доручення з встановленням терміну їх виконання.

Поспілкувавшись з громадою, Віктор Слободянюк відвідав місцевий  ЗНВК І-ІІІ ст., відзначивши гарну підготовку закладу до нового навчального року.

На прийомі у с. Сигнал жителі села також виявили високу активність. Одразу ж перейшли до найболючішого питання – проблеми із водою, а саме: відсутності погодження документів на буріння артезіанської свердловини. Як розповів місцевий активіст, проблема з водопостачанням виникла ще у 2000 році. Вода у домівках є лише вранці та ввечері і лише на перших поверхах. В криницях також води нема. Проектно – кошторисна документація на буріння свердловини перероблялась вже 3 рази, на що з сільського бюджету виділили більше 200 тис. грн.

За словами Сокілецького сільського голови Валерія Мосійчука Вінниця повернула документи, оскільки в проекті було відсутнє забезпечення електроенергією. Документацію переробили і зараз вона знаходиться на погодженні в будівельній інспекції у Києві.

Вислухавши усіх, голова районної ради Віктор Слободянюк запевнив, що проблема з водопостачанням буде ретельно вивчена, а вжиті заходи підсумки вирішення найближчим часом доведуть до громади під час наступного візиту.

Також жителів Сигналу хвилювало питання вивозу сміття, адже трактор є, але сільська рада ще не закупила причіп, ремонт доріг, автобусне сполучення та благоустрій населеного пункту.

            

            

            

            

            

            

            

            

            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація