Голова районної ради Віктор Слободянюк взяв участь у розширеній апаратній нараді в райдержадміністрації

Сьогодні відбулася розширена апаратна нарада районної державної адміністрації за участю голови районної ради Віктора Слободянюка, голови райдержадміністрації Олега Оркуші, заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Анатолія Колісного, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Під час нарадибуло заслухано інформацію про роботу управлінь та відділів за підсумками 2016 року та про завдання на найближчий час.Розглянуто актуальні питання, такі як про початок нового бюджетного року, про забезпечення життєдіяльності району, організацію пожежної безпеки та правопорядку, функціонування закладів освіти, медицини, культури, сільськогосподарського комплексу, стану розчищення доріг від снігу у районі тощо.

Перед початком наради благочинний Козятинського району, настоятель храму Святого пророка Іллі Української православної церкви КП, протоієрей, отець Роман Масира благословив присутніх, побажав здоров’я та Божого благословення на увесь рік.

                                                           

Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук повідомив присутнім, що заклад працює в штатному режимі, та наголосив, що чутки про закриття медичної установи є нісенітницею і район буде забезпечений наданням медичних послуг в повній мірі. Проект створення госпітальних округів у Вінницькій області із внесеними змінами, згідно з яким Козятинська лікарня передбачена як Козятинська ЛІЛ з потужністю ліжкового фонду на 240 ліжок, знаходиться на опрацюванні в Міністерстві охорони здоров’я. На даний час в закладі проводяться ремонтні роботи та облаштовуються відділення. Також щодо захворюваності на грип та ГРВІ, Олександр Миколайович відзначив, що ситуація стабілізувалась. Голова районної ради Віктор Слободянюк відзначив, що варто прискорити переїзд відділень та висвітлювати відповідну інформацію у ЗМІ, а також для зручності встановити вказівники про розміщення відділень.

                                                           

Районний військовий комісар Микола Янчук розповів про основні напрямки діяльності комісаріату на даний час, серед них: завершення приписки до призовної дільниці громадян України 2000-го р. н., яких є в районі 345 чол.; виконання Указу Президента України по комплектуванню Збройних Сил військовослужбовцями виключно на контрактній основі; підготовка до навчальних зборів, які будуть проходити з 10 березня по 8 квітня; підготовка до призову на військову службу, який розпочнеться з 15 березня, а відправка до військ з 15 квітня.

                                                          

Начальник Козятинського районного сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Дмитро Світлишин повідомив, що станом на сьогоднішній день в районі зафіксовано 4 пожежі. У січні, в зв’язку з снігопадами проводились рятувальні роботи, було здійснено 9 виїздів по звільненню автотранспорту із заметів. Основні завдання на найближчий час – підвищення професійного рівня та проведення активної профілактичної роботи. Віктор Слободянюк зазначив, що у зв’язку з дією моратарію на проведення перевірок у 2017 році, у тому числі і державних установ, проведення якісної профілактичної роботи має велике значення у попередженні виникнення надзвичайних ситуацій.

                                                         

Начальник управління соціального захисту населення Володимир Гнатюк повідомив, що на сьогодні в районі числиться  біля 12 тис. субсидіантів. Субсидії за грудень нараховано. Також проводиться робота з переселенцями, яких є 101 сім’я.

Начальник Управління Державної казначейської служби України у Козятинському районі та м. Козятин Ірина Казанська відзначила, що Управління працює в штатному режимі. Наприкінці грудня було оплачно велику кількість платіжних доручень. У зв’язку з хакерською атакоюв грудні3 дні Управління не могло виконувати свою функцію, але кошти з рахунків списані не були.

                                                          

Володимир Бокал, начальник міськрайонного центру зайнятості поінформував, що в 2016 році було зареєстровано 2325 безробітних, працевлаштовано 630, 82 людини перенавчено. Вдалось збільшити кількість підприємств, які співпрацюють з центром. На 100 % забезпечена стаття допомоги по безробіттю.

Начальник Управління регіонального розвитку Олена Дейнека поінформувала присутніх про стан рослинницької та тваринницької галузі. Щодо інвестиційного напрямку, то вже оголошено 14 –ий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Бажаючим взяти участь до 17 лютого 2017 року подаються документи в електронному вигляді, до 28 лютого 2017 року подаються документи в паперовому вигляді. До участі в конкурсі будуть допущені тільки ті проекти, які пройшли он-лайн реєстрацію. Важливою новацією цьогорічного конкурсу є збільшення граничного обсягу співфінансування проектів із фонду конкурсу до 200 тисяч гривень. Загалом, на реалізацію проектів виділено 15 млн. гривень.

                                                         

Голова районної ради Віктор Слободянюк закликав начальників управлінь та установ брати активну участь у сходах громадян та виїзних прийомах, графіки яких на даний час узгоджуються.  

                                                         

За підсумками розширеної апаратної наради були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації для подальшої роботи.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація