Голова районної ради взяв участь у нараді-семінарі з головами та секретарями сільських, селищних рад

Нещодавно в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада-семінар з головами та секретарями сільських, селищних рад, участь у якій взяв голова районної ради Віктор Слободянюк.

Було обговорено питання порядку одноразової передачі відомостей державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади.

Голова ради звернувся до присутніх стосовно важливих моментів життєдіяльності району, проінформувавши про результати засідання робочої групи по благоустрою населених пунктів. Як зазначив Віктор Миколайович на наступному тижні робоча група здійснить об’їзд району з метою детального аналізу та оцінки виконаних робіт по сільських радах. На засіданні було підтримано пропозицію щодо преміювання кращої сільської ради за підсумками проведення двомісячника благоустрою. Попередньо обговорена сума фінансового заохочення становить 20 тис. грн. Такі зміни будуть вноситись у відповідну районну програму. Буде також і символічна антинагорода для тих, хто покаже найгірші результати.

                                                            

В. Слободянюк закликав сільських та селищних голів активніше проводити співпрацю з суб’єктами господарювання щодо спільного фінансування робіт по ремонту доріг.

Було піднято також питання щодо відновлення роботи адмінкомісій при виконавчих комітетах місцевих рад стосовно тих, хто виявляє невідповідне до державного і громадського обов`язку, поваги до прав, честі й гідності громадян. Вжиття певних заходів потребує робота ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Козятинські ЕМ», стосовно яких надходить велика кількість скарг від жителів району.

Детальніше ці та інші питання буде обговорено на черговій нараді з сільськими, селищними головами. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація