Голова районної ради взяв участь у розширеній апаратній нараді, яка відбулась в райдержадміністрації

Голова районної ради Віктор Слободянюк взяв участь у розширеній щомісячній апаратні нараді, яка відбулась 4 жовтня в РДА.

На нараді були присутні голова райдержадміністрації Олег Оркуша, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський, начальники управлінь і відділів окремих структурних підрозділів, районних служб, спеціалісти управлінь і відділів адміністрації, які звітували про виконану роботу за минулий тиждень та нагальні питання, що потребують вирішення.

Було обговорено питання виконання бюджету сільськими радами, використання бюджетних коштів ЦРЛ, ЦПМСД, відділом освіти до кінця року.

В. о. головного лікаря Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, повідомив, що заклад отримав у користування нове приміщення, яке знаходиться за адресою вул. Винниченка 9. Після завершення ремонтних робіт, пацієнти зможуть отримувати якісні медичні послуги.

Начальник відділу освіти Аліна  Діденко інформувала щодо навчальних закладів району, ходу виконання ремонтних робіт. Так, на 19 грудня заплановановідкриття дошкільного відділення Миколаївського ЗНВК.

Начальник управління соціального захисту РДА Володимир Гнатюк інформувавщодо стану виплати субсидій населенню, виплат матеріальної допомоги. А також зазначив, що лише 10 з 34 сільських рад перерахували кошти на перевезення пільгових категорій громадян. Очільники району висловили спільну позицію – кожен сільський голова має забезпечити безкоштовний проїзд свого пільгового населення, районна влада готова взяти на себе (за умовами співфінансування) долю у виплаті компенсацій автоперевізникам.

Начальник управління АПР Олена Дейнека інформувала щодо стану сільського господарства в Козятинському району щодо використання коштів на реалізацію районних проектів в цьому році та про подальшу участь у 2017 році.

Були також обговорені питання ремонту доріг, земельні питання, питання податкової, фінансової звітності, соціального супроводу сімей, які опинилися у скрутних сімейних обставинах.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація