Голова районної ради взяв участь у засіданні позачергової сесії обласної Ради

15 липня відбулось засідання позачергової 9 сесії обласної Ради 7 скликання, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк. В сесійній залі зареєструвалося 70 депутатів із 84. Перед початком засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників АТО, після чого  голова обласної Ради Анатолій Олійник оголосив сесію відкритою та зазначив, що на розгляд депутатів запропоновано 27 питань. Однак питання з приводу недопущення зупинення Ладижинської ТЕС зняли з порядку денного, адже Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оперативно відреагувало на проблему, робота блоків була відновлена і ситуація стабілізувалась.

В роботі засідання взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник Андрій Гижко та заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голови райдержадміністрацій, міські голови та голови міст обласного значення, представники громадських організацій і засоби масової інформації.

В ході роботи сесії депутатами розглянуто низку питань, які стосувалися передачі цілісних майнових комплексів та об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад відповідних районів області.

Також під час роботи депутати розглянули і низку депутатських звернень, які адресувалися до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Кабінету Міністрів України. Зміст звернень був різноманітним, зокрема, депутати зверталися з пропозиціями стосовно припинення політичних репресій відносно політв’язнів, компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян, а також звернення про заходи щодо врегулювання цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, роздержавлення сільськогосподарських  угідь і оптимізації сільськогосподарських земель, а  також інші.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація