Голова районної ради з робочим візитом побував у с.Самгородок

13 вересня в селі Самгородок з робочим візитом побував голова районної ради Віктор Слободянюк. Метою його поїздки було вивчення питання розміщення студії звукозапису та завершення ремонту спортзалу Самгородоцького ЗНВК.

Віктор Миколайович зустрівся із сільським головою Миколою Чернипком, начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимиром Вороновим, директором Самгородоцької музичної школи, художнім керівником гурту «Restart» Світланою Вороновою та депутатами сільської ради.

Спочатку оглянули кімнату, яка знаходиться на другому поверсі місцевого Будинку культури. Світлана Воронова зазначила, що не проти, щоб студія звукозапису розміщувалась тут, але, за її словами, поки триватиме ремонт, учасники гурту «Restart» втрачають можливість участі у міжнародних конкурсах, бо не можуть якісно записувати свої пісні. Тому художній керівник звернулась до депутатів сільради з проханням надати в тимчасову оренду кімнату, яку раніше займало відділення «Ощадбанку» (в приміщенні пошти). Натомість більшість депутатів не хочуть надавати дозвіл – побоюються, що потім студію буде складно переселити до Будинку культури і кімната, передбачена для банківського відділення, залишиться зайнятою.

Заслухавши обидві сторони, голова районної ради Віктор Слободянюк висловив думку, що депутатам варто рішенням сесії надати в тимчасову оренду дане приміщення, адже вже близько року воно не використовується. Таким чином гурт «Restart» в досить короткий термін отримає умови для якісного звукозапису. А Світлана Воронова пообіцяла звільнити кімнату, якщо виникне потреба розмістити банківське відділення.

 Чи нададуть депутати сільської ради дозвіл на тимчасову оренду приміщення, стане відомо після позачергової сесії, запланованої на найближчий час.

Під час огляду спортивної зали Самгородоцького ЗНВК було встановлено, що відсутнє освітлення та спеціальне покриття для підлоги, хоча ремонт мав бути завершений до початку навчального року. В.Слободянюк дав відповідні доручення про завершення ремонтних робіт.

                

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація