Голова районної ради зустрівся з родинами загиблих учасників АТО

За час проведення антитерористичної операції на сході України без своїх рідних залишилися тисячі родин, які сьогодні потребують особливої уваги та підтримки, адже істиною стали слова: «Герої не вмирають, допоки їх пам’ятають».

11 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України, голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук зустрілися з батьками та дружинами загиблих учасників антитерористичної операції аби вклонитись та подякувати за подвиг їхніх синів та чоловіків, які омили високе звання Захисника власною кров’ю.
Зустріч пройшла у теплій, зворушливій атмосфері за чашкою чаю і була по-справжньому родинною.

Ніщо не може зменшити біль ваших втрат. Війна забрала у вас найцінніше – рідних і близьких людей, - сказав голова районної ради Віктор Слободянюк. – Районна влада вважає своїм обов’язком допомагати вам та сприяти у вирішенні проблем, адже це найменше, що ми можемо робити.
Керівники району висловили слова співчуття та слова шани родинам загиблих, які показали, як треба любити Батьківщину і на прикладі яких будуть виховуватись цілі покоління українців.

У ході зустрічі родини загиблих воїнів ділились спогадами про своїх синів та чоловіків, розповідали про наболіле. Також було обговорено питання надання допомоги у вирішення соціально-побутових проблем.

По питаннях надання соціальних пільг та допомог надала роз’яснення заступник начальника управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації Інна Ольбішевська.

Матері та дружини дякували керівникам району за постійну увагу та підтримку, за те, що їх не залишають наодинці з горем та проблемами.

                       

                        

                       

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація