Головне – надання якісних медичних послуг населенню

   У зв’язку з припиненням функціонування відділкової лікарні негайного вирішення сьогодні потребує проблема медичного обслуговування міського населення. Тому з метою обговорення шляхів подальшого реформування міської та районної медицини, її фінансування 9 лютого було зібрано нараду-круглий стіл, участь в якій взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, міський голова Олександр Пузир, народний депутат Петро Юрчишин, представники медичних закладів міста та району, депутати міської ради.

   Обговорення даного питання було досить тривалим та активним. В результаті підтримку знайшли три основні шляхи розв’язання проблеми:

        –  розвиток міського ЦПМСД, який документально вже створений, але у якого фактично немає ні фінансування, ні приміщення;

        – створення міськрайонної лікарні первинної і вторинної ланки та спільне фінансування з міського і районного бюджету. Голова районної ради зазначив, що саме така позиція була підтримана на нараді, яка відбулась наприкінці минулого року за участю представників усіх гілок влади, медичних закладів, а також представників обласного департаменту охорони здоров’я;

       – створення єдиного територіального об’єднання, в результаті якого громадяни отримають набагато якісніше медичне обслуговування.

     Підтримав позицію міського та районного голів Юрчишин П. В., наголосивши, що медицина – це необхідність і заради надання населенню якісних медичних послуг потрібно об’єднуватись та створювати єдину систему.

    За підсумками обговорення було вирішено зібрати ініціативну групи із представників районної та міської влади, а також представників медичної спільноти, аби спільно прийняти єдино правильне рішення. 

                                                      

   Наступного дня, 10 лютого,  в районній раді відбулась нарада за участі голови ради Віктора Слободянюка, міського голови  Олександра Пузиря, першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Прохорова, керівників та представників медичних закладів міста та району.

                                                     

   В ході обговорення дійшли спільного рішення:

   1) створити в структурі комунальної установи «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради» «Амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2», яка буде обслуговувати міське населення;

   2) медичний персонал амбулаторії №2 укомплектувати за рахунок працівників відділкової лікарні (40 чол.);

   3) розмістити дві амбулаторії № 1 та 2 на базі приміщення поліклініки відділкової лікарні с. Козятин, що покращить умови роботи для лікарського персоналу та створить комфортні умови перебування пацієнтам;

   4) вивчити питання щодо створення РТМО (районного територіального медичного об’єднання);

   5) всі питання (крім РТМО) узгодити в термін до березня 2016 року. 

                                                   

      Враховуючи те, що структура КУ ПЦМСД та штатні розписи затверджуються на сесії районної ради, голова ради Віктор Миколайович погодився за наявності пропозиції від міського голови скликати позачергову сесію районної ради.

                                                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація