«Господарський» підхід міського голови

Як відреагує ваш сусід, якщо ви прийдете до нього у двір і почнете господарювати? Скоріш за все обуриться (це м’яко кажучи).

30 жовтня біля міського терцентру розпочались роботи по розриванню теплотраси. Також на території ЦРЛ з’явився трактор із ковшем. Коли головний лікар районної лікарні Олександр Кравчук спробував розібратись в ситуації, прибули співробітники Козятинського відділку поліції, яких, як виявилось, викликав міський голова.

- ЦРЛ має на своєму балансі тепломережі, - розповідає Олександр Миколайович. – Ще влітку на ім’я міського голови було надіслано лист про те, що проводяться ремонтні роботи по заміні теплотраси та пропонувалось в цей час провести заміну труб, що йдуть до терцентру, адже термін їх експлуатації  давно завершився.  Відповідно тривалий час була розкопана теплотраса. По питаннях початку опалювального сезону проводилось декілька нарад за участі голови районної ради, голови райдержадміністрації, запрошувались і представники міської влади, які дані засідання проігнорували.

Нещодавно було звернення заступника міського голови щодо прориву тепломережі терцентру, погоджено проведення ремонтних робіт. Але замість того, щоб замінити усю трубу, її заварили в одному місці, а в іншому вона знову прорвала.

Після виконання необхідного обсягу робіт теплотраса районної лікарні вчора ввечері була засипана.

Останні декілька днів мер разом із заступником проводили на території районної лікарні якісь заміри, а 30 жовтня без погодження з’явився трактор для проведення невідомих робіт. Як розповів бригадир, міським очільником дана вказівка провести розкопку теплотраси від терцентру поза харчоблоком до котельні для укладання нових труб.

Головний лікар наголошує, що лікарня є стратегічним об’єктом, через територію якого проходять мережі служби ШЧ, ЕЧ, здійснюється живлення електромереж через різні підстанції. До слова, третій рік йдуть судові тяжби за земельну ділянку під ЦРЛ, цільове призначення якої міська влада намагається змінити. Дана земельна ділянка вже довгий час знаходиться в постійному користуванні лікарні.

- Ми живемо в правовій країні. Власник майна – громада району, балансоутримувач ЦРЛ. Проведення будь-яких суміжних робіт потрібно погоджувати документами. Дії міської влади є негосподарськими, недержавницькими, спрямованими на демонстрацію принципової позиції. Міському голові всього-на-всього потрібно було б погодити проведення робіт з районною радою та райдержадміністрацією. Хто зараз буде відповідати, якщо, наприклад, буде пошкоджено  кабель електропостачання.

Питання проведення робіт обговорили головний лікар Олександр Кравчук та представник терцентру Павло Ясний, дійшовши порозуміння щодо найбільш оптимального варіанту заміни теплотраси, але лише після відповідного погодження з районною владою.

                        

                        

                          

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація