Громадська приймальня в с. Безіменна

5 квітня голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян Безіменської сільської ради, в якому також прийняв участь сільський голова Микола Корнійчук, представники служб району, депутати сільської ради, керівники агроформувань, жителі.

Питання, що обговорювалися, в основному стосувалися соціальної сфери та розвитку територіальної громади в в цілому.

Спільною проблемою для майже всіх населених пунктів району є незадовільний стан електромереж. На території Безіменської сільської ради заміни потребує частина опор, особливо в с. Хліборобне. В деяких місцях провисають дроти ліній електропередач, також необхідно провести розчистку високовольтної лінії (0,4 кВ). За словами сільського голови Миколи Корнійчука до служби неодноразово надсилалися листи, 2 тижні назад було зроблено відповідне звернення через кол-центр ПАТ "Вінницяобленерго", але поки що  ніяких заходів не було вжито.

Стосовно виділення земельних ділянок учасникам АТО, то для цих потреб на території сільської ради зарезервовано біля 30 га. Також голова районної ради В. Слободянюк наголосив, що в районі діє програма, згідно якої учасники АТО та члени їх сімей можуть звертатися до районної ради за матеріальною допомогою. М. Корнійчуку було доручено донести до населення дану інформацію.

                                               

Хвилювало місцевих жителів і питання закриття 10-11 класів у місцевому ЗНВК. Але присутня на прийомі начальник відділу освіти райдержадміністрації А. Діденко зазначила, що дійсно згідно чинного законодавства школа І-ІІІ ступенів має нараховувати 360 учнів. І хоча в Безіменському навчальному закладі ці показники значно менші, але школа буде існувати у тому статусі, в якому вона є, оскільки декілька років тому на її базі було створено ЗНВК. А навчальні заклади, у яких є дошкільне відділення на сьогодні згідно закону не підлягають реорганізації. 

Було обговорено важливість участі територіальних громад в обласних, районних конкурсах. Очільник районної ради В. Слободянюк зазначив, що участь у подібних грантах і програмах – це альтернативний шлях фінансування для вирішення нагальних проблем, які є в територіальних громадах. А. Діденко та М. Корнійчук дійшли згоди у тому, що саме у такий спосіб можна було б здійснити заміну вікон у школі, а також добудувати систему опалення.

                                                           

Стосовно медичної сфери, як зазначив присутній на прийомі головний лікар ЦПМСД О. Дзема, завдяки спільним зусиллям вдалося привести у належний стан практично всі медичні заклади, що знаходяться на території сільської ради. В с. Молотківці необхідно ще провести водогін до ФАПу. Планується відкриття пункту тимчасового базування в с. Хліборобне.

На ремонт доріг по населених пунктах сільською радою закладено 500 тис. грн., 75 тис. грн.-для ремонту під’їзної дороги. Зголосився допомогти у ремонті доріг матеріалами, технікою та робітниками директор Козятинської філії ПРАТ «Зернопродукт» МХП В. Барчук.

Варто зазначити, що Безіменська сільська рада є прикладом тісної співпраці з місцевими агроформуваннями, які спільними зусиллями піклуються про розвиток територіальної громади. Велика увага приділяється закладам соціальної сфери.

                                                          

На всі порушені під час прийому питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова районної ради взяв під особистий контроль.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація