Гурт «Подоляни» представив Козятинський район на мистецькому фестивалы «Різдво в Буші»

        На Старий Новий рік, 13 січня, на території державного історико-культурного заповідника «Буша» Ямпільського району вперше відбувся мистецький фестиваль «Різдво в Буші», у якому взяли участь 27 колективів з різних куточків області. Кожен район Вінниччини представив свої світлиці з вертепами, дідухами, виробами народних умільців та традиційними різдвяними стравами. У світлицях відвідувачів зустрічали господар і господиня в національних костюмах, які під супровід народного співу та музики, щедро пригощали кутею, українськими стравами, напоями і різдвяною випічкою.
       Частування супроводжувалося концертом та народними забавами. Зі сцени лунали різдвяні колядки та щедрівки у виконанні фольклорних співочих та обрядових гуртів. Козятинщину представляв народний аматорський гурт української пісні «Подоляни» Вівсяницького будинку культури, керівник Петро Нечипоренко. 
        Упродовж етнофестивалю майстри народних ремесел проводили для гостей майстер-класи із гончарства, лозоплетіння, різьби по дереву, вишивки, бісероплетіння.

                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація