Інформація для фізичних осіб-підприємців

Козятинське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує, що з 1 січня 2019 року всі фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали єдиний податок, та які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплачувати єдиний внесок.
Крім того, платники, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, з 01.01.2018 втратили право на сплату єдиного соціального внеску в сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску, а отже сплачують внесок на загальних підставах.
У 2019 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 918,06 грн на місяць ( 4173 грн х 22 відсотки). Отже, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі 918,06 грн щомісяця. При цьому періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються як повний місяць.
У разі, якщо фізична особа - підприємець - пенсіонер за віком, або особа з інвалідністю і отримують пенсію або соціальну допомогу, від сплати єдиного соціального внеску такі особи звільняються.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація