Інформація щодо реабілітаційного лікування

Козятинська районна виконавча дирекція Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що згідно з п.4 статті 20 Закону України у новій редакції « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» ( який діє з 01 січня 2015 року) Фондом надається лише одна соціальна послуга – оплата лікування в реабілітаційних відділеннях  санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм.

На послуги  відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності мають право усі застраховані особи ( працюючі) та члени їх сімей ( діти), в яких наявні показання і відсутні протипоказання для реабілітації.

Важливою умовою для отримання послуг з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду є соціальний прогноз, так звана вірогідність того, що реабілітація піде на користь і після неї застрахована особа приступить до праці, а не буде змушена оформити інвалідність. Такий прогноз спочатку робить лікуючий лікар, а потім свої пропозиції і всі відповідні документи надає комісії з медичного відбору і направлення на відновлювальне лікування. Така комісія функціонує у кожному лікувальному закладі охорони здоров»я.

В 2017 році застраховані особи мають можливість отримати реабілітаційне лікування в таких санаторіях :

« Березовий Гай» м.Миргород – відновлювальне лікування порушення обміну речовин, цукровий діабет ( для дітей в супроводі дорослого)

« Збруч» смт. Сатанів , « Шаян» с.Шаян, Хустський район – відновлювальне лікування порушення обміну речовин, цукровий діабет ( дорослі)

« Хмільник» м.Хмільник – відновлювальне лікування після гострого інфаркту міокарду, операцій на серці та магістральних судин ; відновлювальне лікування після гострих церебральних порушень ( доослі).

« Алмаз» м.Трускавець – відновлювальне лікування після оперативних втручань на органах травлення ( дорослі);

«Авангард» м.Немирів – відновлювальне лікування після опікових хворих( дорослі і діти); відновлювальне лікування  хворих після ортопедичних операцій ( дорослі); відновлювальне лікування після порушення  вагітності ; відновлювальне лікування після операцій на легенях ( дорослі) .

Враховуючи соціальну важливість  реабілітації постраждалих учасників АТО  в санаторії «Авангард» м.Немирів відкрито відділення і створено належні умови для медико-психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО.

 Направлення хворих на доліковування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів здійснюється безпосередньо із стаціонарів, згідно з висновком ЛКК. Термін реабілітаційного лікування – 24 дні. Путівка, придбана за кошти Фонду видається одній і тій же застрахованій особі один раз на рік.

 

 

Директор                                                                                                          Світлана Романович

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація