Інформує Козятинський місцевий центр з надання БВПД

20 лютого працівниками Козятинського місцевогоцентру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Комаром, Мариною Кобернюк та Аліною Бондарчук проведено ряд робочих зустрічей, а саме: з головою Глуховецької об’єднаної територіальної громади Олександром Амонсом, заступником директора з навчально-виховної роботи Людмилою Джерук, а також з бібліотекарем селища Глухівці.

Під час розмови, працівники центру проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що  мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Результатом проведених зустрічей стало підписання Меморандуму з головою громади про спільну діяльність з надання безоплатної правової допомоги та презентовано інформаційні матеріали на правову тематику з контактами місцевого центру.

20 лютого в Глуховецькій СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району для учнів 7 класів працівниками Козятинського місцевогоцентру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Комаром, Мариною Кобернюк та Аліною Бондарчук проведено вікторину на тему: «Права та обов’язки громадян», метою якої є навчити дітейжити по закону, поважати закон і виконувати його. Під час заходу діти показали високий рівень знань своїх прав.

Також проведено лекції на тему: «Протидія насильства в сім’ї та запобігання дискримінації» «Шкільний булінг: вирішення цієї проблеми». Метою заходу стало обговорення питання щодо протидії насильства в сім’ї, визначення його видів та обставин, за яких діти можуть стати жертвами насилля, а також що таке булінг, та як запобігти його виникненню. Під час заходу було повідомлено про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". 

По завершенню усім присутнім надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.

           

 

        

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація