Керівництво району привітало дільничних інспекторів поліції з професійним святом

Сьогодні, 18 червня,  в Україні відзначається 97-а річниця з дня створення служби дільничних інспекторів, співробітники якої щоденно працюють з населенням, розкривають злочини та втілюють проекти з безпеки громад.Тож з цієї нагоди у приміщенні Козятинського відділення поліції відбулося урочисте зібрання, в якому взяв участь особовий склад установи, керівництво району.

Служба дільничних інспекторів поліції належить до найбільш чисельних і є максимально наближеною до простої людини, до її щоденних турбот та проблем.

Робота дільничних завжди, мов на долоні. Люди звертаючись до них, отримують реальну допомогу: необхідну пораду чи конкретне рішення питання. Бо ж краще дільничного офіцера територію району не знає ніхто. Поінформованість, орієнтування на ввіреній місцевості та професійний досвід неодноразово ставали у нагоді дільничним при затриманні зловмисників за гарячим слідом.

Першим привітав дільничних інспекторів начальник Козятинського відділення поліції Роман Андрощук: «Шановні колеги, насамперед висловлюю слова вдячності за сумлінне виконання службових обов’язків. Нехай ваша важка, але почесна служба озивається лише людською вдячністю. Міцного здоров’я вам, щастя і достатку, нових здобутків у благородній справі служіння людям і Україні!»

Зі щирими віншуваннями до дільничних інспекторів звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк, подякувавши за їх відповідальність при виконанні поставлених перед ними завдань, за обізнаність у проблемах, з якими стикаються жителі району та швидке реагування на різні негативні прояви та правопорушення. Побажав взаєморозуміння та співпраці з органами місцевого самоврядування, підтримки та допомоги від громадян в їхній нелегкій роботі.

До привітань зі святом приєдналися заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс, Жежелівський сільський голова Євгенія Слюсаренко, Білопільський сільський голова Віктор Якимчук, секретар Куманівської сільської ради Ірина Науменко, Пиковецький сільський голова Інна Лозінська.

У ході святкового зібрання, за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, особистий внесок у боротьбу зі злочинністю та охорону громадського порядку кращі дільничні інспектори були нагороджені Грамотами Козятинської районної ради та райдержадміністрації, а також грошовими винагородами.

                 

                 

                 

                 

                 

                 

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація