Колектив центру з надання безоплатної правової допомоги вітали з професійним святом

Сьогодні, 8 жовтня, своє професійно свято відзначають українські юристи. Святкують його у нашій державі з 1997 року, аби вшанувати тих, хто покликаний суспільством  захищати права громадян, підвищувати правову культуру українців, забезпечувати правові гарантії в нашій державі.

Без перебільшень можна сказати, що саме від рішень юристів та порад залежать людські долі. Тому важливими рисами служителів Феміди є не тільки професіоналізм і знання законів, а й гідність, справедливість і безкорисливість.

У День юриста заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський привітали з професійним святом працівників Козятинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

- Від вашої сумлінної праці залежить доля людей, які шукають справедливості, - зазначив заступник голови районної ради. - Виконуючи свої професійні обов'язки і відгукуючись на поклик серця, ви самовіддано стоїте на захисті прав, свобод громадян, гарантованих Основним Законом України. У цей святковий день прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності».

З вітальним словом до колективу звернувся директор Центру безоплатної правової допомоги Олександр Комар, побажав успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, щоб винагородою за професійні зусилля були повага і довіра громадян.

З нагоди свята представники влади спільними Грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначили працівників центру, а також вручили подарунки.

                   

                   

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація