Колектив Козятинського міськрайонного суду привітали з професійним святом

Щорічно 15 грудня працівники судової системи України відзначають День працівників суду.  З нагоди відзначення професійного свята в Козятинському міськрайонному суді відбувся урочистий захід, на який завітали представники районної влади.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голова райдержадміністрації Ігор Булавський.

- Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, - зазначив Анатолій Задорожнюк. - Переконаний, що ваш високий фаховий рівень, принциповість та чесність і надалі сприятимуть реалізації верховенства права на теренах нашого краю.

Кращих працівників Козятинського міськрайонного суду відзначено Грамотами Козятинської районної державної адміністрації та районної ради, грошовими винагородами. 

Своїх колег зі святом привітав голова міськрайонного суду Валерій Сєчко, подякував за плідну роботу, побажавши подальшої енергії, витримки та наполегливості, нових здобутків та звершень, вручив Грамоти та Подяки.

                       

                          

                         

                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація