Колектив Козятинського МВПТУЗТ привітали з професійним святом

2 жовтня в Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти. 

Привітав колег директор закладу Андрій Стецюк: «Велика удача для підростаючого покоління зустріти на своєму життєвому шляху талановитих та ініціативних наставників. Від ваших знань і моральних цінностей чималою мірою залежить, якими виростуть наші діти. Щиро дякую за вашу нелегку і  таку важливу працю».

З вітальним словом звернулися до педагогів представники районної влади – заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, висловивши слова подяки за  великий талант, покликання сіяти мудрість і знання, любов до дітей, побажали благополуччя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя.

 З нагоди свята, за сумлінну працю, високу професійну майстерність вони відзначили грамотами та подарунковими сертифікатами працівників училища.

Справжнє свято влаштували для своїх вчителів учні, які дякували за науку, за батьківську турботу, а також підготували цікаву концертну програму.

                          

                         

                         

                         

                         

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація