Колектив Козятинського відділення поліції привітали з професійним святом

4 липня в Україні відзначатиметься п’ята річниця з дня створення Національної поліції. Напередодні професійного свята керівництво та особовий склад районного відділення Національної поліції завітали привітати заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Розпочав урочистості начальник Козятинського відділення поліції Роман Андрущак. Очільник поліції зауважив, що у відділенні працює потужний і дієвий колектив, який здатен протистояти злочинності та забезпечувати правопорядок і спокій громадян. Роман Леонідович подякував колегам за самовіддану працю та побажав, щоб удача та професійні успіхи завжди були постійними супутниками в їхньому житті. Керівник поліції висловив вдячність за підтримку та допомогу місцевій владі й громаді.

Вітаючи захисників правопорядку зі святом, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк зазначив, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви, а також висловили працівникам відділення вдячність за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, побажав і надалі витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку, довіри та поваги від жителів Козятинщини.

Окрім того, гості свята нагородили Грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих працівників відділення за добросовісне виконання службових обов'язків у справі боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району.

                 

                 

                 

                 

                 

                 

      

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація