Колектив Козятинського відділення поштового зв»язку привітали з нагоди Всесвітнього дня пошти

9 жовтня в Центральному відділенні поштового зв'язку м. Козятин відбулись урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти за участю керуючого справами виконавчого апарату районної ради Анатолія Колісного та заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського.

Представники влади подякували поштовикам за сумлінну працю і відданість професії, наголосивши, що роль поштового зв’язку не втрачає актуальності навіть за стрімкого розвитку інформаційних технологій, адже він забезпечує людині найважливіше – спілкування. 

«Листонош завжди чекають з нетерпінням на селі, оскільки саме вони виконують нелегку, але вкрай необхідну людям роботу, бо добре розуміють, наскільки важливо вчасно доставити періодичні видання, кореспонденцію, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги», - зазначив Анатолій Колісний.

Слова вітань також лунали від помічника-консультанта народного депутата П. Юрчишина Лілії Крилової, начальника центрального відділення поштового зв’язку м.Козятин Тетяни Гусь, головного редактора газети «Вісник Козятинщини» Ніни Чернеги.

Кращих працівників галузі нагороджено Подяками Верховної Ради України, Грамотами районної ради та райдержадміністрації, грошовими винагородами


Довідково: Всесвітній день пошти - одне з міжнародних свят, що відзначається у рамках ООН. Саме в цей день, 9 жовтня 1874 року утворився Всесвітній поштовий союз (ВПС). На XVІ Конгресі ВПС, що проходив у Токіо в 1969 році, було прийняте рішення відзначати цю дату як день Пошти, що зближає країни і народи, сприяє загальному процвітанню. Сьогодні міжнародна пошта говорить на 6 800 мовах своїх клієнтів, 190 поштових адміністрацій, що входять у ВПС, утворюють єдиний поштовий простір і найбільшу фізичну мережу доставки в усьому світі.

                  

                  

                  

                  

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація