Колектив районної аптеки привітали з професійним святом

У третю суботу вересня фармацевти країни відзначають своє професійне свято - День фармацевтичного працівника. А цього року фармацевтична спільнота святкує 20-річний ювілей.
Фармацевт — це особлива професія, у багатьох країнах світу вона вважається найбільш шанованою, гуманною, престижною, необхідною, благородною і почесною. Адже забезпечення громадян якісними й безпечними ліками — один із головних напрямів діяльності медичної галузі, саме від них здебільшого залежить результат лікування.
Висловлюючи вдячність та повагу за непросту роботу, працівників фармацевтичної галузі в дружньому колі колективу районної аптеки «Надія» за дорученням голови районної ради привітав заступник Анатолій Задорожнюк: «Зичу вам наснаги в досягненні нових здобутків, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення, а доброзичливість, уважність і професіоналізм сприяють творчому новим звершенням!».
За добросовісну працю, відданість справі та з нагоди професійного свята працівникам комунального підприємства вручено Подяки Козятинської районної ради та подарункові сертифікати.

               

                      

                     

                     

                     

                     

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація