Колектив районної ради долучився до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

У Міжнародний день лісів, 21 березня стартувала Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу - у твоїх руках»,  яка вже не один рік поспіль проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та має на меті привернення уваги громадськості та молоді до такого надзвичайно важливого та відповідального процесу, як насадження лісів.

24 березня у посадці дерев і створенні нових лісових насаджень на території Жежелівської сільської ради взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою ради Віктором Слободянюком, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також учнівське лісництво «Лісовичок» школи № 9 с. Козятин.

Спільно з працівниками Козятинського лісництва Хмільницького лісового господарства учасниками акції на площі 3 га було висаджено близько 7,5 тис. саджанців дуба червоного, клену та сосни звичайної. Перед початком робіт лісівники зазначили,  що саме цей період - на початку весни - є найбільш сприятливим для висаджування дерев, а також провели детальний інструктаж і практично показали, як користуватися мечем Колесова та правильно садити саджанці.

Усі працювали у піднесеному настрої та з задоволенням, адже долучилися до важливої справи та зробили свій вклад в розширення площ лісових насаджень району.

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» триватиме до 21 квітня.  В усіх лісгоспах області проходитимуть заходи з весняної посадки лісу із залученням учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій та органів влади, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів.

                                                            

                                      

                          

                                              

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація