Комісія оглянула РКП ЗОВ «Пролісок»

3 червня комісія за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, голови райдержадміністрації Юрія Слабчука, представників Козятинського РУ Держпродспоживслужби, Козятинського районного сектору ГУ ДСНС, міжрайонного відділу лабораторних досліджень відвідала комунальний заклад оздоровлення і відпочинку «Пролісок».

Комісією обстежено дитячу оздоровницю на стан безпеки перебування у ній дітей та готовності до роботи в літній оздоровчий період 2019 року.

Інспектували «Пролісок» на дотримання правил охорони праці, забезпечення експлуатації будівель та споруд, стану кадрового забезпечення закладу, його матеріально-технічної бази, пожежної безпеки, відвідали будиночки, в яких проживатимуть діти, оглянули прилеглу територію. Говорили також і про те, як забезпечуватиметься постачання продуктів харчування, які мають бути гарантованої якості та мати супровідні документи.  Представниками Козятинського РУ Держпродспоживслужби будуть взяті проби води.

За підсумками роботи директору табору Олександру Бортнику були надані рекомендації по усуненню незначних недоліків до заїзду дітей. Перша ж зміна юних відпочивальників заїде у «Пролісок» вже 15 червня.

В найближчі дні заплановано проведення благоустрою території табору із залученням працівників органів місцевого самоврядування та державних службовців.

Цьогоріч в районному бюджеті для оздоровлення дітей пільгової категорії закладено 439 тис.грн, Глухівецька ОТГ заклала 180 тис.грн., сільські ради передбачили у своїх бюджетах 294 тис.грн.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив на необхідності забезпечення цікавого та комфортного дозвілля для дітей, надав доручення по уточненню списків дітей, які відпочиватимуть на І зміні, а також зазначив, що потрібно виробити дієвий механізм по використанню усіх коштів, які сільські ради закладають для оздоровлення.

Також представники влади завітали до Йосипівського ЗНВК, оглянули кабінет «Нової української школи», оснащення шкільних кабінетів, воєнної підготовки, спортивної зали, обговорили з директором необхідність проведення ремонтних робіт.

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація