Комісія перевірила стан готовності РК ЗОВ «Пролісок» до оздоровчого періоду

Оздоровлення та відпочинок дітей влітку є важливим завданням, адже на канікулах діти набираються сил, щоб восени з новими силами розпочати навчальний рік.

Належну підготовку до оздоровчого сезону проведено в районному закладі оздоровлення та відпочинку «Пролісок». Тож 11 червня районна комісія з з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року, за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Прохорова, представників Козятинського РУ Держпродспоживслужби, Козятинського районного сектору ГУ ДСНС, Козятинського РМЦ ПМСД здійснила обстеження табору на предмет готовності до літнього оздоровчого періоду.

Комісією був вивчений стан кадрового забезпечення закладу, його матеріально-технічної бази, технічний стан корпусів, оглянуто прилеглу територію. Окрім того, члени комісії ознайомилися з умовами проживання дітей, з організацією їхнього харчування. 

У супроводі директора табору Олександра Бортника члени комісії завітали до медпункту, оцінивши умови зберігання медичних препаратів, значну увагу було приділено огляду харчоблоку, будиночків, душової, де наразі завершується сучасний ремонт.

Оглянувши територію та приміщення табору, вогнеборці встановили, що керівництвом дитячого оздоровчого закладу виконана необхідна робота щодо поліпшення протипожежної безпеки. З обслуговуючим персоналом об’єкту було проведено інструктаж з питань пожежної безпеки та наголошено на необхідності суворо дотримуватися усіх норм та правил – тільки тоді відпочинок дітей буде безпечним.

Представниками Козятинського РУ Держпродспоживслужби взято проби води та проведено семінар для працівників харчоблоку з питань дотримання санітарного законодавства в закладі.

Варто зазначити, що значна увага приділяється і забезпеченню цікавого дозвілля для дітей і молоді, зокрема цьогоріч закуплено нові ігровий та спортивний майданчики, встановлено нові альтанки, закуплено ігрові столи, орг- та музтехніку. Було продовжено оновлення меблів у будиночках, а за фінансової підтримки Юзефо-МиколаївськоЇ АПК встановлено електротрансформатор.

В цілому, на думку комісії, табір готовий до прийому дітей. Усі дрібні недоліки та зауваження, які виникли в ході перевірки, будуть усунуті керівництвом «Проліску» до початку І зміни – 15 червня.

                                  

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація