Комісія визначилась із проектантом проектно-кошторисної документації з реконструкції приймального відділення районної лікарні

Сьогодні, 19 лютого, під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка та заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського  відбулось засідання комісії з питань проведення конкурсного відбору проектних організацій з виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції приймального відділення Козятинської ЦРЛ.

Участь у засіданні взяв головний лікар районної лікарні Олександр Кравчук разом з заступниками, директор КП «Проектно-виробничий архітектурно-планувальний центр» Віктор Павлов, завідувач господарською групою ЦРЛ Віктор Білокур, завідувач сектором цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Гибало.

За словами Олександра Кравчука фінансування робіт по реконструкції приймального відділення буде здійснюватись з державного бюджету лише за наявності проекту: «Буде розподіл на два моменти – ремонтні роботи і встановлення обладнання. Терміни виконання всіх робіт до прийому пацієнтів – до 1 жовтня. Одна із вимог така, що проектувальне підприємство має співпрацювати з медичним технологом».

Перемовини проводились із шістьма проектними організаціями, а фахівці деяких із них побували в районній лікарні та ознайомились із обсягом робіт.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що часу залишається обмаль, тож терміново потрібно визначитись з проектантом, заключити з ним договір, в якому чітко прописати всі умови та терміни. Кошти на проектно-кошторисну документацію закладено в районному бюджеті.

 За підсумком засідання прийнято рішення співпрацювати з територіальним проектним інститутом ПрАТ «Сумський Промпроект» для виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції приймального відділення Козятинської ЦРЛ. Головному лікарю доручено укласти угоду з даним підприємством.

               

               

               

     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація