Комісія з конкурсного відбору розглянула заявки громадських організацій про надання фінансової підтримки з районного бюджету

19 лютого під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій інвалідів та ветеранів, діяльність  яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з районного бюджету.

Заступник голови районної ради поінформував присутніх, що Порядок відбору громадських організацій та склад комісії було затверджено рішенням 18 сесії від 22 грудня 2017 року. У ЗМІ та на офіційному сайті районної ради було розміщено оголошення про початок конкурсу та умови подання конкурсних пропозицій. Належним чином оформлені пакети документів на розгляд комісії подали 6 громадських організацій.

За підсумками засідання членами комісії допущено до участі у конкурсі:

1. ГО «Учасників антитерористичної операції Козятинського району»;

2. Козятинську  міськрайонну організацію Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);

3. Козятинську районну спілку інвалідів ВВв та Збройних Сил України;

4. Козятинську міськрайонну ГО «Спортивний клуб інвалідів «Повір у себе»;

5. ГО «Козятинська районна організація ветеранів України»;

6. Козятинську районну ГО «Захист дітей війни».

На підтримку діяльності громадських організацій у 2019 році в районному бюджеті передбачено 60 тис.грн.

Начальник фінансового управління Світлана Вельгус зауважила, що громадські організації не мають права займатись благодійницькою діяльністю за районний кошт, тобто фінансова підтримка з місцевого бюджету може бути спрямована лише на ті потреби, які відносяться до статутної діяльності.

В ході засідання членами комісії вирішено направити документи, які надійшли від громадських організацій, до управління соціального захисту населення райдержадміністрації для проведення експертизи кошторисів та підготовки висновку щодо відповідності вказаних запитів статутним вимогам. Після цього наявні кошти будуть розподілені між громадськими організаціями пропорційно відповідно до потреб у відсотковому співвідношенні.

                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація