Комісія з конкурсного відбору розглянула заявки громадських організацій про надання фінансової підтримки з районного бюджету

8 лютого під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось перше засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій інвалідів та ветеранів, діяльність  яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з районного бюджету.

Заступник голови районної ради поінформував присутніх, що Порядок відбору громадських організацій та склад комісії було затверджено рішенням 18 сесії від 22 грудня 2017 року. У ЗМІ та на офіційному сайті районної ради було розміщено оголошення про початок конкурсу та умови подання конкурсних пропозицій. Документи на розгляд комісії подали 8 громадських організацій.

Начальник фінансового управління Світлана Вельгус звернула увагу членів комісії на те, що не всі громадські організації, з числа тих, які звернулись до районної ради щодо надання фінансової підтримки з районного бюджету, зможуть відкрити рахунок в органі управління Державної   казначейської  служби для отримання коштів, оскільки не зареєстровані як платники єдиного податку та не мають офіційної печатки.

Заступник начальника фінансово-господарського відділу управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Тамара Трончук  поінформувала про вимоги Казначейства до порядку надання коштів громадським організаціям.

За підсумками засідання членами комісії прийнято рішення взяти до розгляду документи п’яти громадських організацій:

1. Козятинська  міськрайонна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);

2. ГО «Козятинська районна організація ветеранів України»;

3. ГО «Учасників антитерористичної операції Козятинського району»;

4. Козятинська районна ГО «Захист дітей війни»;

5. Козятинська районна спілка інвалідів ВВв та Збройних сил України.

Райдержадміністрації рекомендовано розглянути звернення УТОГ, УТОС, громадсько-патріотичної організації «Пам’ять» щодо виділення коштів на підтримку статутної діяльності при розподілі вільного залишку коштів районного бюджету в зв’язку із необхідністю передачі субвенції іншим бюджетом.

Наступне засідання комісії за участі представників громадських організацій відбудеться 21 лютого о 10:00 год.

                                                

                                                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація