Комісія з питань перевезення пасажирів у Козятинському районі

10 березня відбулось засідання комісії з питань перевезення пасажирів у Козятинському районі, участь у якому взяв заступник голови районної ради А. Задорожнюк.

На нараду запрошувались начальник Козятинської автостанції, директор ПрАТ”АТП-10514”, директор ТОВ «Козятин автотранс», приватні перевізники, представники Громадської Ради, нач. філії „Козятинський райавтодор” та сільські, селищні голови.

Було обговорено наступні питання:

1.Про стан забезпечення автобусним сполученням населених пунктів району та дотримання Закону України “Про автомобільний транспорт” автоперевізниками Козятинського району.

2. Про порядок компенсації за пільгові перевезення пасажирів та укладання договорів на перевезення пільгових категорій населення на 2016 рік і дотримання автоперевізниками чинного законодавства з охорони праці.

3.Про стан організації підвозу учнів до навчальних закладів.

                                        

Заступник голови районної ради А. Задорожнюк повідомив, що підвіз учнів до навчальних закладів здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету і проблем з оплатою послуг перевізників не буде ніяких.

Присутніми на нараді перевізниками піднімалось питання покращення стану сільських доріг, які потребують негайного ремонту. Начальник філії “Козятинський райавтодор”відповів, що цьогоріч активно буде проводитись ямковий ремонт, тому ситуація з дорогами покращиться.

                                          

А. Задорожнюк зазначив, що за ініціативи голови районної ради наразі дане питання знаходиться на особливому контролі і районною радою планується виділення 3 млн. грн. на ремонт доріг. Сільськими та селищними радами для цих потреб вже виділено близько 2 млн. 300 тис. грн., а також свою фінансову допомогу надають підприємці та сільгоспвиробники у розмірі понад 1 млн. грн. Але це ще не остаточні суми, оскільки робота у цьому напрямку проводиться.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація