Конкурсна рада 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад залишила попередню дату подання документів

Засідання було скликане, у зв’язку із зверненням постійних комісій обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження і з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку щодо продовження термінів прийняття проектів на Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад та введення нового напряму, за яким можуть подавати проекти.

За результатами голосування члени Конкурсної ради не підтримали пропозиції постійних комісій про перенесення дати подання документів на Конкурс. Таким чином, 17 лютого 2017 року є крайнім терміном подачі документів в електронному вигляді та 28 лютого 2017 року - в паперовому вигляді.

З метою вдосконалення процесу адміністрування обласного конкурсу, цього року вводиться онлайн-реєстрація проектів. Посилання на онлайн-форму розміщено на веб-сайті обласної Ради, обласної державної адміністрації, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку. До участі в конкурсі будуть допущені тільки ті проекти, які пройшли онлайн реєстрацію.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація