Консультація громадян з правових питань

В приміщенні Козятинської центральної районної бібліотеки відбувся черговий прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги. Всього звернулось 14 осіб: через Skype-зв’язок отримали консультації 10 громадян на базі бібліотек-філій сіл Білопілля, Бродецьке, Жежелів, Зозулинці, Кордишівка, Махнівка, Йосипівка, Широка Гребля, Юріївка Козятинського району.
Правову допомогу надавали: заступник начальника відділу правової інформації і консультацій Вікторія Погорелюк та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Аліна Бондарчук.
Громадяни отримали правові консультації щодо, отримання субсидії, підстави для зняття особи з реєстрації місця проживання, прийняття спадщини, спадкування за законом, звільнення за згодою сторін, перерваний трудовий стаж, притягнення до кримінальної відповідальності за несплату аліментів, соціальна пільга колишнім працівникам освіти, заповіт чи дарування: правові наслідки та умови укладення, правильне оформлення листа-звернення, приватизація земельної ділянки та інші.
Отримати детальну консультацію можна за адресою Козятинського місцевого центру з надання БВПД (м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 32; тел. (04342) 2-00-17).

                                    

                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація